E RE
110,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Super Apartament 3+... - 133m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Anesti Lubonja

Tek Fusha e Aviacionit ne nje nga komplekset me te mira qe po ndertohen ne Tirane, Garden Residence Turdiu, shitet Apartament 3+1 me siperfaqe totale...

E RE
103,000€
Tek Farmacia 10, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Cmim... - 114m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion!!! Kompleksi eshtë një godinë banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 kate me...

600,000€
Ne Fresk Shitet Ambient Komercial, Plus 12 Poste Parkim... - 740m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk shitet Super ambient komercial openspace bashke me 12 poste parkimi me cmim super okazion! Ambienti ndodhet ne zonen kryesore te freskut atje...

60,000€

65,000€

Prane Shkolles Se Kuqe, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per... - 50m2
Shkolla E Kuqe - Rruga 4 Dëshmorët

Prane Shkolles se Kuqe, Shitet Apartament 1+1 Ideal per Investim. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te mire administruar me ashensor...

104,000€
Prane Ministrise Se Jashtme, Shitet Apartament 2+1, Ide... - 87m2
Ministria e Jashtme - Rruga Vllazën Huta

Prane Ministrise se Jashtme shitet apartament 2+1, ideal per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te mireadministruar me ashen...

114,000€
Prane Ministrise Se Jashtme, Shitet Apartament 2+1, Me... - 102m2
Ministria e Jashtme - Rruga Vllazën Huta

Prane Ministrise se Jashtme shitet apartament 2+1, me vendndodhje perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mire administruar m...

93,000€

95,000€

Rruga Fortuzi Shitet Apartament 2+1 Planimetri Perfekte - 86m2
Rruga Fortuzi - Rruga Prokop Myzeqari

Tek Rruga Fortuzi Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ndodhet ne zonen me te pereferuar te kryeqytetit vetem 5 min larg nga qend...

125,000€

138,000€

Prane Stacionit Te Trenit Shitet Super Apartament 2+1+2... - 113m2
Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Rruga Jordan Misja Prane Stacionit te Trenit, Shitet Super Apartament 2+1+2 plus 2 Garazhe . Apartamenti është me hapsira të bollshme, me strukture t...

83,000€
Prane Spitalit Nene Tereza Shitet Apartament 2+1, Ne Ko... - 96m2
Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2021, Shitet Apartament 2+1, Me Cmim Okazion. Ndertimi dallohet per punime shume cilesore dhe bas...

E RE
87,500€
Okazion! Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Vitit 20... - 103m2
Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2020, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Okazional Kleringu 850 Euro/m2. Ndertimi dallohet per puni...

95,000€
Prane Spitalit "nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 20... - 108m2
Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2020, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Okazional Kleringu 750 Euro/m2. Ndertimi dallohet per puni...

115,000€
Ne Bllok, Shitet Apartament 2+1 Okazion !! - 105m2
Sheshi Wilson - Rruga Zef Jubani

Ne Bllok shitet apartament 2+1 me cmim Okazion. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe munde te aksesohet lehtesisht. Orie...

144,000€
Tek 21 Dhjetori , Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te R... - 110m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Tek 21 Dhjetori ne Kompleksin "Tirana Garden Building" shitet apartament 2+1 me super vendndodhje. Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati te r...

55,000€
Tek Tirana Golden Park, Shitet Apartament 2+1 ! - 85m2
Pallati me Shigjeta - Kavaja Street

Tek unaza e re, ne nje nder Komplekset me cilesore te Tiranes, shitet Apartament 2+1+2. Apartamenti strukturohet ne ambjentin e ndenjes i lidhur me ke...

E RE
500€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 - 122m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Bllok Jepet me Qira Apartament me hapesire te madhe. Aartamenti ndodhet ne katin 11 te nje pallati te ri, te pajisur me 2 ashensor dhe i mire-admin...

75,000€
Perballe Spitalit Nene Tereza, Shitet Apartament 2+1 Me... - 73m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Perballe Spitalit Nene Tereza Shitet Apartament 2+1 shume prane rruges kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te pajisur me ash...

E RE
121,600€

125,500€

Shitet Apartament Komod 2+1+2 Me Hapesire Te Bollshme... - 128m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Rruga Petro Nini Luarasi, ne zonen e Shkolla e Baletit, Shitet Apartament 2+1+2 me Strukture te rregullt dhe me hapesira te bollshme, me orientim P...

E RE
125,000€
Pranë 21 Dhjetorit, Shitet Super Apartament 2+1, Me A... - 93m2
21 Dhjetori - Rruga Shefqet Musaraj

Në Zonën e 21 Dhjetorit pranë Policise Bashkiake, Shitet Apartament 2+1 me Arredim Modern, shume Cilesor, ne katin e 2 të një pallati te ri 9 katësh,...

E RE
79,000€
Shitet Apartament 1+1, Prane Bllokut Vasil Shanto, I Mo... - 67m2
Vasil Shanto - Rruga Viktor Eftemiu

Tek rruga Viktor Eftimiu, ne zonen e Bllokut Vasil Shanto shitet apartament 1+1, me strukture te rregullt dhe me orientim fantastik Jug-Perendim. Apar...

500€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, I Persh... - 130m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Rrugen Myslym Shyri Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, i pershtatshem edhe per zyra. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Tirane tek ish...

450€ / muaj

500€ / muaj

Te Rruga E Durresit, Prane Gjimnazit Qemal Stafa Jepet... - 110m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Rruga e Durresit, Prane Gjimnazit Qemal Stafa Jepet Me Qira Apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Zona...

66,200€

67,500€

Okazion! Prane Casa Italia, Shitet Apartament 2+1+2 Ne... - 99m2
Casa Italia - Rruga 29 Nëntori

Tek Kompleksi Tirana Entry, Prane Casa Italia, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Okazion. Ky kompleks eshte ideuar, projektuar dhe po ndertohet nga nje...

E RE
96,000€
Prane Spitalit Nene Tereza, Shitet Apartament 2+1+2 Ne... - 120m2
Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2020, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Okazional Kleringu 800 Euro/m2. Ndertimi dallohet per puni...

60,000€
Prane Spitalit Nene Tereza, Shitet Apartament 1+1 Ne Nj... - 76m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2020, Shitet Apartament 1+1, Me Cmim Okazional. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkek...

E RE
114,000€
Tek Rruga Fortuzi, Shitet Apartament 2+1 Shume Prane Qe... - 105m2
Qender - Rruga Fortuzi

Tek Rruga Fortuzi Shitet Apartament 2+1, Shume Prane Qendres. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te mireadministruar me ashensore dhe...

98,000€
Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1, Cmim Kleringu Per... - 89m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1, Orientim Perfekt. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartamentin tend sot tek Square 2...

E RE
399,000€

600,000€

Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion - 318m2
Yzberisht - Rruga Ëngjëll Mashi

Ne Zonen Me Te Frekuentuar te Yzberishtit Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion 1250 Euro/m2. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te r...

114,000€
Prane Spitalit Nene Tereza, Shitet Apartament 3+1+2 Ne... - 143m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2020, Shitet Apartament 3+1+2,. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkohore ku vihet re...

48,000€

50,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite - 74m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Orien...

67,000€
Tek Green City Shitet Apartament 1+1 + Garazh, Okazion - 72m2
Unaza e Re - Rruga Teodor Keko

Shitet Apartament 1+1 + Garazh! Te Kompleksi Rezidencial Green City, Shitet Apartament 1+1+ Garazh Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne ka...

78,000€
Prane Ish-Stacionit Te Trenit Shitet Apartament Ideal... - 80m2
Stacioni i Trenit - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane ish-Stacionit te Trenit Shitet Apartament Ideal Per Investim. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara momentalisht ne Tirane, vet...

62,000€
Në Fresk Shitet Apartament 3+1+2 Në Ndërtim Të Ri Dhe M... - 112m2
Fresku - Rruga Aleksander Konda

Ne Fresk Shitet Apartament 3+1+2, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri ne faze ndertimi dhe karakterizohet nga punime shu...

82,000€
Tek Kopshti Botanik Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Pl... - 103m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik Shitet Super Apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te mireorganizuar dhe mireadministruar, i pajisur me kamera sig...

175,000€
Tek Liqeni I Thate Shitet Apartament 2+1+2, Plus Post P... - 131m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Tek Liqeni i Thate Shitet Apartament 2+1+2, plus Post Parkimi. Apartamneti ndodhet ne nje nga rezidencat me te mira ne zonen e Liqenit te thate dhe of...

62,000€
Tek Kopshti Botanik Shitet Super Apartament 1+1, Me Pla... - 77m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik Shitet Super Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te mireorganizuar dhe mireadministruar, i pajisur me kamera sigur...

58,000€
Prane Spitalit Nene Tereza, Shitet Apartament 1+1, Komp... - 76m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2020, Shitet Apartament 1+1, Me Cmim Okazional. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkoh...

118,500€
Prane Spitalit Nene Tereza, Shitet Apartament 3+1+2, Ko... - 145m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2020, Shitet Apartament 3+1+2,. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkohore ku vihet re...

87,700€
Ne Don Bosko Shitet Apartament 2+1+2 Plus Post Parkimi,... - 92m2
Don Bosko - Rruga Egnatia

Ne Don Bosko Shitet Apartament 2+1+2 plus Post Parkimi, Vetem 850 euro/m2 !! Apartamenti ndodhet shume prane kompleksit Vizion Plus ne nje ndertim te...

E RE
79,000€
Tek Rruga Fortuzi, Shitet Apartament 1+1, I Pershtatesh... - 73m2
Qender - Rruga Fortuzi

Tek Rruga Fortuzi Shitet Apartament 1+1, Shume Prane Qendres. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te mireadministruar me ashensore dhe...

E RE
87,000€
Kompleksi Sima Com, Unaza E Re Shitet Apartament 2+1+Ga... - 111m2
Unaza e Re - Rruga Teodor Keko

Okazion Kleringu per vetem 700 euro m/2. Tek unaza e re, ne nje nder Komplekset me cilesore te Tiranes, shitet Apartament 2+1, si dhe nje Garazhd si p...

85,000€
Prane Spitalit Nene Tereza, Shitet Apartament 2+1+2 Ne... - 112m2
Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2020, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Okazional Kleringu 750 Euro/m2. Ndertimi dallohet per puni...

52,500€
Prane Spitalit Nene Tereza, Shitet Apartament 1+1 Ne Nd... - 66m2
Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2020, Shitet Apartament 1+1, Me Cmim Okazional Kleringu 800 Euro/m2. Ndertimi dallohet per punime...

E RE
105,000€
Okazion! Shitet Apartament 3+1+2 Ne Ndertim Te 2020 - 145m2
Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2020, Shitet Apartament 3+1+2, Me Cmim Okazional Kleringu 730 Euro/m2. Ndertimi dallohet per puni...

136,000€
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 3+1... - 126m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 3+1+2, Orientim Jug-Lindje me Pamje Fantastike. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartame...

E RE
117,000€
Bulevardi Zogu I Pare Shitet Apartament 1+1, Prone Kler... - 73m2
Blv. Zogu i Pare - Zogu I Boulevard

Okazion Kleringu Tek Bulevardi Zogu i Pare, ne nje nder Komplekset me cilesore te Tiranes, shitet Apartament 1+1. Apartamenti strukturohet ne ambjenti...

163,000€
Okazion Kleringu! Tek Bulevardi Zogu I Pare, Shitet Apa... - 105m2
Blv. Zogu i Pare - Zogu I Boulevard

Okazion Kleringu Tek Bulevardi Zogu i Pare, ne nje nder Komplekset me cilesore te Tiranes, shitet Apartament 2+1. Apartamenti strukturohet ne ambjenti...

118,000€

124,000€

Prane Shkolles Vasil Shanto Shitet Apartament 2+1+2 Me... - 131m2
Vasil Shanto - Rruga Ramazan Demneri

Rruga Ramazan Demneri, ne zonen e Tirana e Re, Shitet Apartament 2+1+2 , ndertim i ri me ashensor, me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantasti...

E RE
4,000€ / muaj
Ne Kinostudio Jepet Me Qira Godine 5 Kate Me Cmim Okazi... - 2500m2
Kinostudio - Pjetër Dungu

Ne Kinostudio Jepet me Qira Godine 5 kate me Cmim Okazion ! Objekti ndodhet ne nje zone shume te favorshme pasi shume prane eshte projektuar te kaloje...

130,000€
Prane Liqenit Artificial Shitet Apartament 2+1+2 Ideal... - 253m2
Kopshti zoologjik - Rruga Bilal Sina

Prane Liqenit Artificial Shitet Apartament 2+1+2 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te mire-administruar dhe es...

E RE
85,000€
Ne Autostrade Pas Veko, Shitet Apartament 2+1 I Sapoinv... - 91m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Ardeno

Ne Autostrade Pas VEKO, Shitet Apartament 2+1 i sapoinvestuar!!! Apartamenti ndodhet ne rrugen Ardeno ne zonen industriale pas VEKO ne katin e gjashte...

78,000€
Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Per Vetem 1050 €/m... - 74m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Okazion. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartamentin tend sot tek Square21 per te p...