Shitje
125,000€
Pranë 21 Dhjetorit, Shitet Super Apartament 2+1 Me Arr... - 93m2
21 Dhjetori - Rruga Shefqet Musaraj

Në Zonën e 21 Dhjetori pranë Policise Bashkiake, Shitet Apartament 2+1 me Arredim Modern, shume Cilesor, ne katin e 2 të një pallati te ri 9 katësh,...

Shitje
38,000€
Okazion , Shitet Apartament 1+1 I Pamobiluar! - 55m2
Kinostudio - Rruga e Dibrës

Shitet apartament 1+1 , i pamobiluar , prane Kinostudio. Apartamenti ka nje siperfaqe 55 m2 me certifikate pronesie. Apartamenti ka kubature te rregu...

Shitje
118,000€
Prane Shkolles Vasil Shanto Shitet Apartament 2+1+2 Me... - 131m2
Vasil Shanto - Rruga Ramazan Demneri

Rruga Ramazan Demneri, ne zonen e Tirana e Re, Shitet Apartament 2+1+2 , ndertim i ri me ashensor, me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantasti...

Shitje
145,000€
Pranë Qendrës, Shitet Super Apartament 3+1 Me Hapësira... - 110m2
Myslym Shyri - Rruga Mujo Ulqinaku

Rruga Mujo Ulqinaku, pranë rrugës kryesore Rruga e Kavajës, Shitet Super Apartament 3+1. Apartamenti është me hapësira të bollshme dhe me struktu...

Shitje
79,000€
Shitet Apartament 1+1 Ne Zone Te Preferuar I Mobil... - 67m2
Vasil Shanto - Rruga Viktor Eftemiu

Rruga Viktor Eftimiu, ne zonen e Blloku Vasil Shanto Shitet Apartament 1+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apartament...

Shitje
121,600€
Shitet Apartament Komod 2+1+2 Me Hapesire Te Bollshme... - 128m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Rruga Petro Nini Luarasi, ne zonen e Shkolla e Baletit, Shitet Apartament 2+1+2 me Strukture te rregullt dhe me hapesira te bollshme, me orientim P...

Shitje
68,000€
EXCLUSIVE
Ne Don Bosko Shitet Ambient Komercial!! - 40m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne rrugen Don Bosko, pa vajtur tek Vizion Plus, Shitet Ambient Komercial ne katin 0 te nje ndertimi te ri. Ambienti eshte i organizuar ne nje hapesire...

Qira
250€ / muaj
Ne Astir Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Post Parkimi!! - 120m2
Astir - Rruga Aleksandri i Madh

Ne zonen e Astirit, prane Bar Unik, jepet me qira apartament 2+1 ne katin e gjashte ne nje pallat te ri, ndertim i vitit 2011, te mireadministruar dhe...

Qira
1,700€ / muaj
Apartament Fantastik Prane Parkut Te Liqenit! - 130m2
Blloku - Rruga Janos Hunyadi

Apartament fantastik prane Parkut te Liqenit! Ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi te ri, i cili ju ofron standartet me te larta te jeteses. Apar...

Shitje
102,000€
Okazion!!! Shitet Super Apartament 2+1+2 Perballe Kris... - 115m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Kodra e Diellit pranë Kristal Center, Shitet Super Apartament 2+1+2 me hapsira të bollshme, në katin e 6 të një Pallati të Ri i 8 katësh i ndërtua...

Shitje
204,000€
Ne Bllok Shitet Apartament 2+1 Me Organizim Perfekt! - 110m2
Blloku - Rruga Nikolla Tupe

Ne Bllok, ne rrugen Nikolla Tupe, shitet apartament fantastik 2+1 , ne katin e peste te nje ndertimi te ri, te mireadministruar i cili ju ofron standa...

Shitje
84,000€
Te Rruga Fortuzi Shitet Apartament 2+1 Me Hapesire Te M... - 75m2
Qender - Rruga Sulejman Pasha

Prane Qendres, ne rrugen Fortuzi, shitet apartament 2+1 ne katin e katert te nje pallati ekzistues. Zona perreth pallatit eshte e sistemuar dhe ju mun...

Shitje
65,000€
Ne Rrugen 5 Maji, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Okazion... - 75m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Ne hyrje te rruges 5 Maji, shitet apartament 1+1 ne ne katin e katert banim te nje ndertimi te ri, i cili ju ofron satandartet me te larta te jeteses....

Shitje
120,000€
Rruga E Kavajes, Shitet Superapartament 2+1 + Garazhd - 115m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Te ish Parku i Autobuzave, ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar, shitet Apartament 2+1, me strukture te rregullt dhe kub...

Shitje
138,000€
SOLD
Shkolla E Baletit, Shitet Super Apartament 2+1 Plus... - 104m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Pranë Shkollës së Baletit, në një zonë shumë të preferuar nga Familjet për shërbimet që ofron, Shitet Super Apartament 2+1 Plus Garazhd totalisht...

Qira
400€ / muaj
Ne Qender, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 - 112m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Perballe Universitetit UFO, Ne Qender Te Tiranes, Jepet me Qira Apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri 12-katesh me...

Shitje
87,000€
SOLD
Okazion, Vetem 420 Euro/m2, Apartament 2+1 Me Verande... - 312m2
Astir - Rruga Astrit Losha

Ne Astir Shitet Super Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne papafingon e nje pallati 8-katesh me ashensor dhe ka pamje te hapur nga te gjitha anet. A...

Shitje
90,000€
Te Kompleksi Fiori Di Bosco, Shitet Super Aparatment 2+... - 90m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne nje nga Komplekset e banimit me te kerkuara dhe me cilesore, ne Don Bosko te Kompleksi Fiori Di Bosco shitet nje Apartament 2+1. Apartamenti ndodhe...

Shitje
88,000€
Te Kompleksi Fiori Di Bosco , Shitet Super Aparatment 2... - 88m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Prane Rruges Don Bosko te nje nder komplekset te banimit me prestigjoze ne Tirane Fiori Di Bosco , Shitet Apartament 2+1 . Apartamenti ndodhet ne kati...

Shitje
65,000€
SOLD
Ne Rrugen Myslym Shyri, Shitet Apartament 1+1, Okazion - 78m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr Shitet Apartament 1+1 Fare Prane Rruges Kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues dhe eshte i pershtateshe...

Qira
450€ / muaj
Te Rruga E Durresit, Prane Gjimnazit Qemal Stafa Jepet... - 110m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Rruga e Durresit, Prane Gjimnazit Qemal Stafa Jepet Me Qira Apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Zona...

Shitje
90,000€
Rruga Xhanfize Keko Shitet Apartament 2+1+2 Ndertim I R... - 105m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Rruga Xhanfize Keko Perballe Kompleksit Xhura, shitet apartament 2+1+2 me planimetri perfekte. Rezidenca ka 2 kate sherbimi plus 2 kate parkimi nentok...

Shitje
107,000€
SOLD
Pranë Kompleksit Delijorgji, Shitet Super Apartament 2... - 98m2
Kompleksi Delijorgji - Bulevardi Gjergj Fishta

Bulevardi Gjergj Fishta, shumë pranë Kompleksit Delijorgji, në një pallat të ri i përfunduar në vitin 2015, Shitet super Apartament 2+1 me orienti...

Qira
330€ / muaj
RENTED
Qender Jepet Me Qira Apartament 2+1, Okazion - 85m2
Qender - Kavaja Street

Ne Qender Te Tiranes Jepet Me Qira Apartament 2+1, Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri 8-katesh me ashensor dhe te mireadministr...

//do something