Qira
550€ / muaj
Ne Ali Dem, Jepet Apartament Me Qira I Pershtatshem Per... - 80m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Ne Ali Dem, jepet Apartament 2+1 me Qira i pershtatshem per Ambient Biznesi. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues dhe ka siper...

Shitje
68,000€
Ne Rrugen Irfan Tomini, Shitet Apartament 2+1 Per Inves... - 69m2
Pallati me Shigjeta - Rruga Irfan Tomini

Ne Rrugen Irfan Tomini, prane shkolles 9-vjecare 26 Nentori, shitet apartament 2+1 per investim ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues te mirembajtu...

Qira
1,000€ / muaj
Prane Inxhinierise Se Ndertimit, Jepet Ambient Me Qira... - 120m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Prane Inxhinierise se Ndertimit, buze rruge, jepet me qira ambient me mundesi brandimi! Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te mirea...

Qira
750€ / muaj
Don Bosko, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Per Zyra! - 156m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, shume prane me Vizion+ , Jepet me Qira Super Apartament 3+1+2 Ideal per Zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri t...

Qira
850€ / muaj
Qender, Jepet Ambient Per Zyra Me Qira! - 170m2
Qender - Kavaja Street

Ne Qender te Tiranes, Jepet me Qira Ambient per Zyra me siperfaqe te madhe. Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te mireadministruar dhe ka...

Qira
600€ / muaj
Qender, Jepet Me Qira Dupleks I Pershtatshem Per Zyra! - 151m2
Qender - Kavaja Street

Ne Qender te Tiranes, Jepet me Qira Ambient per Zyra i organizuar ne formen e nje duplexi. Ka siperfaqe 151 m2, te organizuar si me poshte: kati i par...

Qira
650€ / muaj
Qender, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra! - 140m2
Qender - Rruga Mine Peza

Qender, Jepet me Qira Ambient Ideal per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati buze rruge dhe ka siperfaqe 140 m2. Eshte i organizuar n...

Shitje
81,000€
Prane Qendres, Shitet Apartament 1+1 Me Strukture Perfe... - 67m2
Stacioni i Trenit - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Qendres dhe Bulevardit Zogu I, ne Rrugen Haxhi Hysen Dalliu, Shitet Apartament 1+1, me Strukture Perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te n...

Qira
400€ / muaj
Prane Qendres, Jepet Me Qira Apartament 3+1! - 75m2
Qender - Rruga Mine Peza

Prane Qendres, Jepet me Qira Apartament 3+1 i saporikonstruktuar! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh dhe eshte i organizuar ne n...

Shitje
125,000€
Prane Vila Gold, Shitet Apartament 2+1 Me Siperfaqe Te... - 146m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Prane Rruges se Dibres, Shitet Apartament 2+1+2 me siperfaqe te madhe. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor, dhe ka siper...

Shitje
76,000€
Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Shume Te Rregullt! - 99m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, ne Rrugen Dritan Hoxha Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe te madhe dhe planimetri perfekte! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim dhe ne...

Shitje
112,000€
Don Bosko, Shitet Apartament 3+1! - 132m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne nje zone shume te favorshme ne Tirane, ne hyrje te rruges Don Bosko, shitet Apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 kates...

//do something