Qira
500€ / muaj
RENTED
Jepet Me Qira Apartament Luksoz Ne Qender! - 105m2
Qender - Rruga George W. Bush

Ne Qender te Tiranes, prane Plazza Hotel, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit te nje pallati te ri, te p...

Shitje
68,000€

75,000€

Ne Rrugen Mine Peza, Shitet Apartament 2+1, Ideal Per I... - 56m2
Zogu i Zi - Rruga Mine Peza

Ne Rrugen Mine Peza, Prane unazes, Shitet Apartament 2+1, ideal per investim! Apartmaneti ndodhet ne katin e 4, eshte i oragnizuar ne nje planimetri s...

Shitje
74,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament I Pershtatur Ne 3+1! - 90m2
Don Bosko - Rruga Muzaket

Prane Rruges Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 i pershtatur ne 3+1, i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit te nje pallati me ashensor...

Qira
500€ / muaj
Qender, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Se Bashku Me Gar... - 113m2
Qender - Rruga Kostandin Kristoforidhi

Shume prane Qendres dhe 9 Katesheve, Jepet me Qira super Apartament 2+1+2 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri te mairea...

Shitje
105,000€

110,000€

Don Bosko, Shitet Super Apartament 3+1 + Post Parkimi - 132m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Don Bosko , në një zonë shumë të preferuar nga familjet për shërbimet që ofron, Shitet Super Apartament 3+1 dhe 2 ballkone me ndricim shume natyral...

Qira
1,200€ / muaj

1,400€ / muaj

Etc, Apartament 2+1+2 Me Qira, Ideal Per Zyra! - 132m2
ETC - Bajram Curri Boulevard

Ne zemer te Tiranes, jepet me Qira Apartament 2+1+2 bosh. Apartamenti ndodhet ne katin e 13 te nje prej ndertesave me te preferuara ne Tirane, ETC (E...

Shitje
370,000€

400,000€

Etc, Shitet Apartament 2+1+2! - 136m2
ETC - Bajram Curri Boulevard

Ne zemer te Tiranes, Shitet Apartament 2+1+2 bosh. Apartamenti ndodhet ne katin e 13 te dhe ka siperfaqe neto 126m2. Eshte i organizuar ne nje ambient...

Qira
260€ / muaj
RENTED
Tek Ali Demi, Jepet Me Qira Apartament 1+1! - 75m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Tek Ali Demi, ne Rrugen Idriz Dollaku, Jepet me Qira super Apartament 1+1 i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadm...

Qira
800€ / muaj
Prane Qendres, Jepet Me Qira Apartament I Super Investu... - 106m2
Rr. e Kavajes - Rruga Islam Alla

Ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, midis rruges se Kavajes dhe Rruges Myslym Shyri, jepet me Qira Super Apartament 2+1+2. Apartamenti ka nje siper...

Qira
450€ / muaj

550€ / muaj

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1 - 75m2
Qender - Rruga Reshit Çollaku

Ne Zemer te Tiranes, tek Shallvaret, Jepet me Qira Apartament shume i vecante. Apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e amb...

Shitje
85,000€

100,000€

Tek Siri Kodra, Shitet Apartament 3+1! - 90m2
Qender - Rruga Siri Kodra

Ne nje nga zonat me strategjike dhe te qeta prane qendres se Tiranes, ne Rrugen Siri Kodra, Shitet Apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te...

Qira
550€ / muaj
Qender, Jepet Apartament 2+1 Me Qira! - 66m2
Qender - Rruga Mine Peza

Prane Qendres se Tiranes jepet me Qira Apartament 2+1 i sapo rikonstruktuar! Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor i cili ben ndarjen e ambien...

Qira
800€ / muaj
Ne Rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 Me Qira - 130m2
Drejtoria e Policise - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen me strategjike ne Tirane, prane Drejtorise se Policise, Jepet me Qira Apartament 3+1 i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pall...

Qira
1,000€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Per Banim Ose Pe... - 125m2
Blloku - Rruga Ibrahim Rugova

Ne Bllok, Jepet me Qira Apartament 3+1+2 per banim ose per zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadminist...

Shitje
202,000€
Te Bulevardi Zogu I Pare, Shitet Apartament 3+1 Me Hape... - 145m2
Qender - Zogu I Boulevard

Shume prane Qendres, ne Bulevardin Zogu I Pare, shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe te madhe. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati t...

Shitje
156,000€
Komuna E Parisit, Shitet Super Apartament 3+1+2! - 145m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna e Parisit, Shitet Apartament 3+1+2 me siperfaqe shume te madhe dhe planimetri shume te rregullt! Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje...

Qira
380€ / muaj
Ne Don Bosko, Jepet Apartament 3+1 Me Qira Me Hapesira... - 130m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, Jepet Apartament 3+1 me Qira! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor e te mireadministruar, ka siperfaqe 1...

Qira
600€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Ideal Per Zyra! - 135m2
Blloku - Rruga Nikolla Tupe

Ne zonene e Bllokut, Rruga Nikolla Tupe, jepet me Qira Apartament 3+1 me siperfaqe te madhe, ideal per Zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje p...

Qira
600€ / muaj
Tek Kopeshti Zoologjik, Jepet Apartament 2+1 Me Qira! - 120m2
Kopshti zoologjik - Rruga Bilal Sina

Tek Kopshti Zoologjik Jepet me Qira Super Apartament 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri, te mireadministruar e me ashensor dhe...

Qira
500€ / muaj
Komuna E Parisit, Jepet Apartament 2+1 Me Qira! - 185m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna e Parisit, Jepet me Qira Apartament 2+1! Apartamenti ka siperfaqe totale 185 m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor d...

Shitje
83,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perf... - 94m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne nje Kompleks te ri dhe shume cilesor ne Don Bosko, shitet super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te banimit dhe ka siperfaqe 9...

Shitje
90,000€
Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Inves... - 101m2
Liqeni i Thate - Rruga e Ullishtes

Prane Liqenit te Thate, tek Rruga e Ullishtes, Shitet Apartament 2+1 i investuar! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te ri 5-katesh dhe...

Shitje
124,000€
Te Kompleksi Vizion+ Shitet Apartament 2+1+2! - 124m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Kompleksin me te preferuar ne Don Bosko, Tek Kompleksi Vizion+, Shitet Apartament 2+1+2 bosh. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te...

Qira
300€ / muaj
Te Kompleksi Vizion+ Jepet Me Qira Apartament 2+1+2! - 124m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Kompleksin me te preferuar ne Don Bosko, Tek Kompleksi Vizion+, Jepet me qira Apartament 2+1+2 bosh. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pal...

//do something