900€ / muaj

1,000€ / muaj

Jepet Me Qira Ambjent Komercial, I Pershtatshem Per Zyr... - 85m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Komuna e Parisit

Tek Stadiumi Dinamo, ne nje pallat te ri jepet me qira ambient komercial. Ambienti eshte i ndare ne 5 dhoma, 1 dhome teknike dhe 1 tualet. Siperfaqja...

91,000€

99,500€

Tek Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 1+1, Mundes... - 77m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Delijorgji shitet apartament 1+1 ideal per investim. Kompleksi ku ndodhet apartamenti cilesohet si kompleksi me i...

100,000€

112,000€

Laprake, Te E-88 Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pe... - 110m2
Laprake - Rruga e Durrësit

Ne Laprake, te E-88, shitet apartament 2+1 me planimetri perfekte. E-88 ka realizuar nje rezidence banimi, kate sherbimi plus 2 kate parkimi nentoke s...

E RE
500€ / muaj

550€ / muaj

Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra !! - 80m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Ne Myslym Shyr, prane Gjykates se Larte jepen Zyra me Qira. Zyrat ndodhen ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar dhe me sistem sigurie. Am...

90,000€

96,000€

Shitet Apartament 3+1 Tek Garden Residece Turdiu, Me Pl... - 110m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 3+1 me planimetri te rregullt. Garden Residence Turdiu eshte...

78,000€

80,000€

Tek Kompleksi Molla, Shitet Apartament 2+1, Me Planimet... - 104m2
Yzberisht - Yzberisht

Tek "Kompleksi Molla", ne zonen e Unazes Se Re Shitet Apartament 2+1 !! Apartamenti organizohet ne ambientin e ndjenies dhe gatimit, dhome gjumi matri...

500€ / muaj
Jepet Apartament 3+1 Me Hapesire Te Bollshme Me Qira! - 125m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Ne Bllok jepet apartament 3+1 me hapesira te bollshme me qira per banim. Apartamenti ndodhet ne Bllok ne nje pallat te mireadministruar. Hapesira e...

85,000€

90,000€

Prane Prokurorise Se Tiranes Shitet Apartament 2+1 !! - 78m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Shitet Apartament 2+1 prane Prokurorise se Tiranes, ne nje pallat te ri te mirembajtur. Apartamenti ka planimetri te rregullt kuadratike dhe te shfry...

500€ / muaj

550€ / muaj

Jepet Apartament 2+1 Me Qira, I Sapoinvestuar Me Arkite... - 95m2
Zogu i Zi - Sheshi Karl Topia (Rilindja)

Tek Zogu i Zi ne nje pallati te ri te mireadministruar dhe me sistem sigurie jepet apartamant 2+1 me qira. Apartamenti eshte i organizuar ne menyre pe...

E RE
400€ / muaj

500€ / muaj

Tek Zogu Zi Jepet Apartament 2+1+2 Me Qira! - 150m2
Zogu i Zi - Sheshi Karl Topia (Rilindja)

Tek Zogu i Zi ne nje pallati te ri te mireadministruar dhe me sistem sigurie jepet apartamant 2+1 me qira. Apartamenti eshte i organizuar ne menyre pe...

E RE
70,000€
Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim ! - 80m2
Pallati me Shigjeta - Pallati me shigjeta

Prane Pallatit me Shigjeta, tek Karburant Kastrati, shitet apartament 2+1 ideal per investim dhe banim. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje komple...

E RE
500€ / muaj

600€ / muaj

Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Apartament 2+1+2 I Sapoinves... - 129m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Emin Duraku

Tek Stadiumi Dinamo jepet apartament 2+1+2 me qira. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe organizohet ne 1 sallon me pjesen e kuzhi...

400€ / muaj
Jepet Me Qira Zyre, Prane Stadiumit Qemal Stafa! - 78m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Ne rrugen "Dervish Hima" tek Stadiumi Qemal Stafa jepet zyre me qira. Zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne kembe ne z...

98,000€
Okazion, Shitet Apartament 2+1+2 ! - 119m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 2+1+2 me cmim okazion. Garden Residence Turdiu eshte nje komp...

400€ / muaj
Jepet Apartament 3+1 Me Hapesire Te Bollshme Me Qira! - 140m2
Sheshi Wilson - Rruga Perlat Rexhepi

Prane Sheshit Willson jepet apartamant 3+1 me qira ne nje pallati te ri te mireadministruar. Apartamenti eshte i organizuar ne menyre perfekte: Ne hyr...

250€ / muaj
Jepet Zyre Me Qira E Mobiluar Tek Drejtoria E Policise! - 30m2
Drejtoria e Policise - Rruga Sami Frashëri

Tek Drejtoria e Policise, ne nje pallat te ri, jepet ambient zyre me qira. Ambienti eshte openspace i mobiluar dhe nje tualet. Orientimi krijon krijo...

E RE
765€ / muaj
Prane " Toptani Center " Jepet Me Qira Zyre E Sapo Inve... - 90m2
Qender - Rruga George W. Bush

Ne qender, ne afersi me Toptani Center, jepet ambjent zyrash i sapo investuar me qira! Ambjenti organizohet ne 3 ambjente te ndara, njeri prej te cile...

143,000€
Ne Myslym Shyri, Prane Drejtoris Policise, Shitet Supe... - 154m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, prane Drejtoris Policise, shitet duplex i investuar kohet e fundit. Dupleksi organizohet: Kati i pare ne pjesen e sallonit dhe kuzhine...

67,900€
Garden Residence Turdiu, Okazion Shitet Apartament 1+1... - 87m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 1+1 me cmim okazion 780 EURO/M2!!! Garden Residence Turdiu es...

450€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Ambient Me Qira Per Zyra! - 77m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyri jepet ambient 77 m2 me qira. Ambienti eshte totalisht openspace por mund te krijohet nje zyre private ne pjesen fundore te tij, ka edh...

2,000€ / muaj
Pranë Vesa Center, Jepet Me Qira Ambient Biznesi I Sapo... - 150m2
Libri universitar - Rruga Abdyl Frashëri

Prane Vesa Center, ne nje pallat te ri me sistem sigurie, jepet super ambient komercial me qira. Ambienti organizohet ne openspace, 2 zyra te vecuara,...

950€ / muaj

1,200€ / muaj

Qender Jepet Ambient Zyrash Me Qira! - 150m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Ne qender, pas Tirana Interenacional, ne nje pallat te ri, jepet ambient zyrash me qira. Ambienti eshte i ndare ne 3 ambiente zyrash, kuzhine te kompl...

650€ / muaj

1,000€ / muaj

Qender, Jepet Ambient Zyre Me Qira! - 120m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Ne qender, pas Tirana Internacional, ne nje pallat te ri, jepet ambient zyrash me qira. Ambienti eshte i ndare ne 3 ambiente zyrash, kuzhine te komple...

800€ / muaj
Jepet Apartament 2+1 Me Qira Ne Pallat Te Ri Me Sistem... - 90m2
Presidenca - Rruga Abdyl Frashëri

Jepet Apartament 2+1 Me Qira ne pallat te ri me sistem sigurie, prane presidences dhe ambasades se izraelit i sapo areduar me pamje fanatstike. Aparta...

E RE
1,500€ / muaj
Turdiu Center, Jepet Zyre 2+1+2 Me Qira Per Biznese Me... - 150m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet apartament 2+1 +2 me qira per zyra, me nje lokacion fantastik ne qender. Apartamenti organizohet ne nje sallon openspace i ci...

1,900€ / muaj
Qender Jepet Apartament 3+1+2 Per Qira Zyre Ose Banim! - 210m2
Qender - Rruga Abdi Toptani

Ne Qender te Tiranes jepet apartament me qira per Zyra ose banim me nje pamje fantastike nga Sheshi Skenderbej. Apartamenti ndodhet ne nje nga qendra...

400€ / muaj

500€ / muaj

Ne Don Bosko Jepet Apartament 2+1 Me Qira I Sapoinvestu... - 90m2
Don Bosko - Rruga Panorama

Ne zonen e Don Boskos,rruga "Panorama", shume prane ZRPP Tirane, jepet aparment 2+1 me qira i sapoinvestuar. Apartamenti eshte i investuar totalish...

230,000€
Tek Liqeni I Thate Shitet Super Penthouse 3+1+2 Me Pamj... - 250m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Shitet penthouse me pamje fantastike nga Liqeni. Penthouse ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh te ndodhur ne zonen e Liqenit Te Thate buze ne...

900€ / muaj

1,200€ / muaj

Turdiu Center, Jepet Zyre 2+1 Me Qira! - 120m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet apartament 2+1 +2 me qira per zyra , me nje lokacion fantastik ne qender. Apartamenti organizohet ne nje sallon openpace i ci...

E RE
159,000€
Prane Liqenit Artificial, Shitet Apartament 2+1 Me Pamj... - 118m2
Liqeni Artificial - Rruga Liqeni i Thate

Mbrapa Liqenit Artificial dhe prane Liqenit te Thate, Shitet Apartament 2+1, me cmim okazion, cmim kleringu. Objekti pritet te behet i banueshem ne pr...

192,000€
Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Jug - Perendim ! - 154m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Kodra e Diellit

Tek Rezidenca Kodra e Diellit , shitet apartament 3+1+2, ne ndertim te vitit 2021. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 154 m/2 totale dhe eshte i organi...

2,500€ / muaj
Jepet Me Qira Ambient Biznesi "fast Food " Me Klientel... - 75m2
Qender - Rruga 28 Nëntori

Ne qender, jepet me qira ambjent komercial "Fast Food" me klientele disa vjecae, ne gjendje funksionale pune. I gjithe ambjenti eshte i arreduar dhe i...

600€ / muaj

650€ / muaj

Tek Sheshi Wilson, Jepet Me Qira Super Ambient Per Inve... - 106m2
Sheshi Wilson - Rruga Sulejman Delvina

Tek Sheshi Wilson Jepet Me Qira Ambient 106 m2,Me Nje Lokacion Fantastik. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte buze rruges kryesore, i organizuar ne ko...

500€ / muaj
Tek "pallatet Agimi"jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Ba... - 95m2
Blloku - Bulevardi Gjergj Fishta

Prane Kafe "Roma" jepet apartament 2+1 me qira me pamje nga bulevardi. Apartamenti organizohet ne 1 koridor qe ben shperndarjen ne sallon, zonen e gat...

105,000€
Në Myslym Shyr, Shitet Apartament 1+1 Me Verandë, I Për... - 115m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne Myslym Shyr shitet apartament 1+1 me verande i pershtatur ne 2+1. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, te mireadministruar me sistem kamerash s...

500€ / muaj
Jepet Apartament 2+1 Me Qira I Pa Banuar Me Pare! - 110m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Tek Zogu i Zi ne nje pallati te ri te mireadministruar dhe me sistem sigurie jepet apartamant 2+1 me qira. Apartamenti eshte i organizuar ne menyre pe...

500€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Shume Drite! - 75m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne zonen e Myslym Shyrit jepet apartament 1+1 me qira me akeses shume te mire me qendren. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te 2018, te mireadm...

E RE
103,000€
Shitet Njesi Ideale Per Investim !! - 28m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Shitet Njesi Ideale Per Investim Ne Qender Te Tiranes! Njesia ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar i cili funksionon si qen...

E RE
93,000€
Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt !!! - 96m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Në Zonën e 21 Dhjetori , Shitet Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe eshte i organizuar si me poshte : Salloni i ndenjes bashke me amb...

E RE
2,000€ / muaj
Në Myslym Shyri Jepet Super Zyre Me Qira Për Cdo Aktivi... - 260m2
Myslym Shyri - Rruga Sami Frashëri

Ne rrugen "Sami Frasheri " prane Drejtorise se Policise jepet me qira zyre 260 m2 netto ne nje pallat te mireadministruar. Ambienti eshte i sapoinves...

E RE
500€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Ambient Me Qira Per Zyra! - 54m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyri jepet zyre me qira 54 m2 siperfaqe e brendshme dhe 52 m2 verande. Ambienti eshte i organizuar ne pjesen e sallonit, 1 zyre personale,...

E RE
90,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Mundesi Ide... - 90m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit, shume prane lulishtes shitet apartament 2+1 mundesi ideale investimi si dhe per banim. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nj...

600€ / muaj
Tek Alpas Center, Jepet Super Ambient Zyre 70 M2 Me Qir... - 70m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Alpas Center, jepet ambient komercial me qira per aktivitete te ndryshme, me nje lokacion fantastik . Ambienti organizohet ne 2ambiente zyrash,1...

1,550€ / muaj
Tek Alpas Center, Jepet Super Ambient Zyre 180 M2 Me Qi... - 180m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Alpas Center, jepet apartament 2+1 me qira per zyra , me nje lokacion fantastik. Apartamenti organizohet ne nje sallon openpace i cili komunikon...

E RE
133,000€
Ne Don Bosko Shitet Apartament 3+1+2 Me Çmim Okazion! - 146m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne fillim te zones Don Bosko shitet apartament 3+1+2 me planimetri shume te rregullt dhe ÇMIM OKAZION 900 Euro/m2. Apartamenti lokalizohet ne nje komp...

700€ / muaj
Alpas Center, Jepet Apartament 2+1+2 Me Qira Per Zyra! - 97m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Bulevardi Gjergj Fishta

Te Alpas Center jepet Apartament 2+1+ 2 me qira per zyra. Apartamenti ndodhet ne ndertim elitar te viteve te fundit me cilesi shume te larte ndertimi...

1,300€ / muaj
Tek Alpas Center, Jepet Super Ambient Zyre 155 M2 Me Q... - 160m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Alpas Center, jepet apartament 2+1 +2 me qira per zyra , me nje lokacion fantastik ne qender. Apartamenti organizohet ne nje sallon openpace i cil...

E RE
4,000€ / muaj
Bllok, Jepet Ambient Komercial Me Qira ! - 450m2
Blloku - Rruga Ismail Qemali

Ne Bllok, jepet super ambient komercial me qira , me nje lokacion fantastik, prane Intesa San Paolo Bank. Ambienti eshte totalisht i ndare ne 6 zyra...

800€ / muaj
Ne Qender, Prane "gjergji Center", Jepet Ambient Biznes... - 67m2
Qender - Shëtitorja Murat Toptani

Prane "Gjergji Center", jepet ambient biznesi me qira me pamje te vecante nga Kalaja e Tiranes. Ambienti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka...

E RE
700€ / muaj
Te Kompleksi Kika 2, Jepet Me Qira Ambient I Pershtatsh... - 140m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Kompleksi Kika 2 jepet zyre 140 m2 me qira. Zyra orgazinohet ne 4 ambiente, koridori, 2 ballkone dhe 2 tualete te kompletuara. Eshte duke perfundu...

62,500€

66,500€

Laprake, Te E-88 Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Pe... - 78m2
Laprake - Rruga e Durrësit

Ne Laprake, te E-88, shitet apartament 1+1 me planimetri perfekte. E-88 ka realizuar nje rezidence banimi, kate sherbimi plus 2 kate parkimi nentoke s...