Gjej Pronën që po kërkon

Kërko
ose

Pronat më të reja

Shitje
105,000€

110,000€

Tek Kopeshti Zoologjik, Shitet Ap.2+1 Me Orientim Jug-P... - 100m2
Kopshti zoologjik - Rruga Bilal Sina

Tek Kopeshti Zologjik, ne rrugen Bilal Sina, shitet Apartament 2+1, ne katin 3-te te nje pallati te ri 4 katesh. Apartamenti ka strukture shume te rre...

Shitje
140,000€
Mine Peza, Shitet Apartament 3+1 Me Super Organizim! - 116m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Tek Mine Peza, prane Prokurorise, shitet apartament 3+1 me organizim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe ne...

Shitje
106,000€
Prane Liqenit Artificial, Shitet Apartament 1+1 Ne Nde... - 78m2
Liqeni Artificial - Rruga Liqeni i Thate

Mbrapa Liqenit Artificial dhe prane Liqenit te Thate, Shitet Apartament 1+1, me cmim okazion, cmim kleringu. Objekti pritet te behet i banueshem ne pr...

Shitje
178,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Super Apartament 2+1 - 99m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Qender te Tiranes ne fillim te Rruges se Kavajes shitet super apartament ne nje ndertim te ri me parametra bashkekohore dhe cilesore. Apartamenti k...

Shitje
138,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Apartament 2+1 - 77m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Qender te Tiranes ne fillim te Rruges se Kavajes shitet super apartament ne nje ndertim te ri me parametra bashkekohore dhe cilesore. Apartamenti k...

Qira
250€ / muaj
EXCLUSIVE
Astir Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo Mobiluar!!! - 100m2
Astir - Rruga Stefan Shundi

Astir Jepet Me Qira Apartament 2+1 i Sapo Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri te mireadministruar dhe i pajisur me...

Shitje
94,000€
Shitet 2+1 Prane Mine Pezes - 90m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Prokurorise se Tiranes ne rrugen “Haxhi Hysen Daliu” shitet apartament 2+1. Apartamenti ka vendodhje shume te mire dhe ndodhet ne nje pallat te...

Shitje
117,250€
EXCLUSIVE
Tek Hipoteka Shitet Apartament 2+1, Ne Pallat Luksoz Dh... - 107m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Shitet super apartament 2+1 me cmim okazion ne kompleks shume cilesore te vitit 2020. Objekti ndodhet ne rrugen Panorama buze unazes se vogel te Tira...

Shitje
125,000€

150,000€

EXCLUSIVE
Ne Rrugen E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1 I Super Mo... - 102m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Fuat Toptani

Ne Rrugen e Elbasanit, ne rrugen Fuat Toptani Shitet Apartament 2+1 I Super Mobiluar. Ndertim i vitit 2018 ambienti eshte i sapo perfunduar dhe i pa b...

Shitje
137,000€
Shitet Apartament 2+1+2 Me Organizim Perfekt!!! - 105m2
Ish Ekspozita - Rruga Nikolla Jorga

Apartamenti Ndodhet në Zonën më të mirë të Tiranës,vetëm 5 minuta larg nga Qëndra. I ndodhur në katin e 9-të të një pallati të ri të pajisur me ashnen...

Shitje
133,000€
Në Fillim Të Kodrës Së Diellit Shitet Apartament 3+1 M... - 156m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

Tek Komuna e Parisit, ne nja nga zonat me te mira te Tiranes, ne Rrugen Bill Klinton, shitet Apartament 3+1+2, ne katin 3-te te nje pallati te ri dhe...

Shitje
205,000€

230,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Ambjent-Lokal Buze Rruge - 110m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne Rrugen Hamdi Garunja, shitet Ambjent-Njesi me cmim Tregu, me siperfaqe totale 110 m2. Ambjenti ndodhen ne katin zero te nje pal...

Shitje
87,000€
Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te 2020, Prone Kleri... - 97m2
Pediatria - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2020, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Klering. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkoh...

Shitje
175,000€

180,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Super Duplex, Me Cmim Okaz... - 170m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit, Shitet Super Duplex, Me Cmim Okazional Per Zonen. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pallatet me punimet me c...

Shitje
63,000€

67,500€

Okazion! Prane Casa Italia, Shitet Apartament 2+1+2 Ne... - 90m2
Casa Italia - Rruga 29 Nëntori

Tek Kompleksi Tirana Entry, Prane Casa Italia, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Okazional. Ky kompleks eshte ideuar, projektuar dhe po ndertohet nga n...

Shitje
255,000€
Okazion Kleringu! Tek Zgjatimi Rezidenca Kodra Diellit... - 292m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Zallit

Tek Zgjatimi i Rezidences Kodra Diellit 1, Shitet Super Duplex Me Verande. Rezidenca Kodra Diellit, karakterizohet per cilesine e punimeve, infrastruk...

Shitje
175,000€

196,000€

Shitet Papafingo Ne Rrugen E Dajtit Me Pamje Te Lire !!... - 196m2
Fresku - Rruga Dajti

Ne rrugen e Dajtit shitet Papafingo ne katin e katert me sipefraqe 196 m2 se bashku me 2 poste parkimi dhe me sistem sigurie 24h.Apartamenti eshte in...

Qira
800€ / muaj
Tek Zogu Zi Jepet Me Qira Ambient Për Zyra Me Akses Per... - 146m2
Zogu i Zi - Rruga Muhamet Gjollesha

Tek Ring Center, jepet apartament 2+1 +2 me qira per zyra , me nje lokacion fantastik ne qender. Ambjenti organizohet ne nje sallon openpace i cili ko...

Shitje
79,000€
EXCLUSIVE
Shitet Aparatment 2+1+2 Me Cmim Kleringu, Prane Qsut !!... - 93m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1 2 tualete me cmim klerigu ne ndertim te ri te vitit 2020 me 2 ashensor.Apartamenti ndodhet ne katin...

Shitje
83,500€
Shitet Aparatment 2+1+2 Me Cmim Kleringu, Prane Qsut !!... - 98m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1 2 tualete me dritare me cmim klerigu ne ndertim te ri te vitit 2020 me 2 ashensor.Apartamenti ndodh...

Shitje
105,000€
Tek Bulevardi Zhan D'ark Shitet Apartament 2+1 Me Plani... - 112m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Ne Brryl shitet apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati 9 katesh ndertim i vitit 2006 me ashensor.Apartamenti ka organizim si me poshte; koridori,a...

Shitje
65,000€
SOLD
Tek Rruga Demneri, Ne Yzberisht, Shitet Ambient - 122m2
Astir - Rruga Demneri

Tek Rruga Demneri, ne Yzberisht, shitet Ambjent me emertimin Njesi ne certifikaten e pronesise, ne katin e pare banimi te nje pallati te ri, me siperf...

Shitje
87,000€
SOLD
Kompleksi Sima Com, Unaza E Re Shitet Apartament 2+1+Ga... - 111m2
Unaza e Re - Rruga Teodor Keko

Okazion Kleringu per vetem 700 euro m/2. Tek unaza e re, ne nje nder Komplekset me cilesore te Tiranes, shitet Apartament 2+1, si dhe nje Garazhd si p...

Shitje
85,000€
SOLD
Prane Spitalit Nene Tereza, Shitet Apartament 2+1+2 Ne... - 112m2
Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2020, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Okazional Kleringu 750 Euro/m2. Ndertimi dallohet per puni...

Agjentet Tane

Dëshiron Të Shesësh Apo Japësh Apartamentin Tënd Me Qira?

Zbulo Se Si!

Blog

Jeni në duar të sigurta

Ne nje treg imobiljar kompleks si ai i Tiranes te duhet nje ekspert pronash qe di çfare ben dhe mbron interesat e tua ne çdo moment. Real Deal aplikon standartin me te larte te sherbimit dhe ka njohurite e duhura per te ndihmuar ty ne vendimet e tua. Shitja apo blerja e nje prone eshte nje rruge qe kerkon durim dhe agjentet tane jane trajnuar te qendrojne prane klientit ne çdo situate derisa transaksioni te kryhet me kujdes. Ne perpiqemi te japim me shume vlere sesa paguhemi ne monedhe dhe besojme se profesionalizmi eshte rruga e duhur per te ndertuar nje maredhenie afatgjate me klientet tane. Ne konsiderojme si oportunitet çdo klient qe kontakton me ne dhe bejme maksimumin qe gjithkush te dali I kenaqur nga eksperienca e punes me Real Deal.

Sa vlen prona juaj?

We offer a free, no-obligation property valuation service to all homes in Tirana

Extended? Renovated? Remortgaging? Considering selling later? Or just curious? We understand that getting an update on your property's value or rental potential can help you make better informed long-term decisions.