Gjej Pronën që po kërkon

Kërko
ose

Pronat më të reja

Qira
300€ / muaj
Ne Rrugen Hoxha Tahsim, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !... - 63m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Ne Rrugen Hoxha Tasim, ne rruge kryesore, jepet me qira apartamet 2+1 ,ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte organizuar si me po...

Qira
1,100€ / muaj
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1... - 170m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate jepet me qira super apartament 3+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati me 6 kate, me ashensor te...

Shitje
160,000€
Shitet Apartament 2+1, Ne Katin 3 Te Nje Pallati Te Ri... - 154m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

Tek Kopeshti Zologjik, ne Rrugen Eduart Mano, shitet Apartament 2+1 + Garazh 31 m2 te perfshire ne cmim. Apartamenti ndodhet ne ne katin 3 te nje pal...

Shitje
33,000€
Kombinat , Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite - 48m2
Kombinat - Rruga Tanush Frashëri

Ne Kombinat, mbrapa shkolles Musine Kokalari, shitet apartament 1+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues me 3 kate ....

Qira
500€ / muaj
Tek Sheshi Wilson, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra - 55m2
Sheshi Wilson - Rruga Ymer Kurti

Tek Sheshi Wilson, ne nje qender te destinuar vetem per ambiente biznesi, jepet me qira ambient per zyra 55m², ne katin e 3-te te nje godine te destin...

Shitje
41,000€
EXCLUSIVE
Ne Yzberisht, Shitet Njesi Komerciale Me Cmim Tregu - 42m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne nje nga zonat me dinamike te Tiranes, ne Yzberisht, ne Rrugen 3 Deshmoret, Shitet Ambjent Komercial Per Zyra ose Dyqan! Ambjenti ndodhet ne katin 1...

Shitje
59,000€
Tek Brryli Shitet Apartament 1+1 Ndertim I Ri ! - 60m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Tek Brryli Shitet Apartament 1+1 Ndertim i Ri. Aprtamenti ndodhet prane rruges kryesore ne nje nder zonat me te preferuara ne Tirane. Pallati ne te ci...

Shitje
42,000€
Ish Markata E Vjeter Ali Dem, Shitet Apartament 1+1 Me... - 54m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Ish Markata e Vjeter ne Ali Dem shitet apartament 1+1 ne katin 5-te te nje pallati ekzistues me tulla. Apartamenti ka siperfaqe 54 m2 dhe organizohet...

Qira
350€ / muaj
Tek Pazari I Ri, Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruges Kryeso... - 25m2
Pazari i Ri - Rruga Tefta Tashko-Koço

Shume afer Pazarit te Ri, ne fillim te rruges Tefta Tashko, jepet me qira dyqan 25 m2. Ambienti eshte open space, me fasade xhami dhe eshte buze rruge...

Shitje
55,000€
Tek News 24, Shitet Apartament 1+1 Me Verande ! - 112m2
Shkozë - Shkozë

Tek News 24 Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 74.1 m2 + 39.4 m2 verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te mireadministrua...

Qira
1,900€ / muaj
Tek Presidenca Jepet Me Qira Per Zyra, Apartament 190 M... - 190m2
Blloku - Blloku

Ne Zemer te Bllokut, Tek Presidenca jepet me qira apartament 3+1+2, per zyra. Apartamenti ndodhet ne nje pallat 13 katesh, i pajisur me ashensor te te...

Qira
320€ / muaj
Ne Don Bosko, Perballe Kishes, Jepet Me Qira Apartamen... - 115m2
Don Bosko - Don Bosco

Jepet me qira apartament ne nje nga komplekset me te mire te zones Don Bosko i ndertuar ne vitin 2010 i pozicionuar buze rruge. Apartamenti ndodhet ne...

Shitje
370,000€
Ne Bllok, Buze Rruges Kryesore Shitet Dyqan ! - 60m2
Blloku - Rruga Vaso Pasha

Shitet dyqan me fasade xhami ne zonen e Bllokut. Dyqani eshte i lene me qira me cmimin 1000 euro/muaj neto dhe 1200 euro/muaj bruto e parapaguar per n...

Qira
1,400€ / muaj
Tek Twin Towers, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra - 135m2
Blv. Deshmoret e Kombit - Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tek Twin Towers jepet me qira super ambient per zyra. Ambienti ka nje siperfaqe prej 135 m2 dhe ndodhet ne nje qender te mirefillte te orientuar vetem...

Qira
700€ / muaj
Tek Kopeshti Zoologjik, Jepet Apartament 2+1 Me Qira! - 120m2
Kopshti zoologjik - Rruga Bilal Sina

Tek Kopshti Zoologjik Jepet me Qira Super Apartament 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri, te mireadministruar e me ashensor dhe...

Shitje
220,000€
Tek Ish-Ekspozita, Shitet Super Apartament 3+1 Me Veran... - 154m2
Ish Ekspozita - Bulevardi Gjergj Fishta

Shitet super apartament banimi me tre dhoma + verandë ne bulevardin “Gjergj Fishta” . Apartamenti ndodhet ne katin e dytë banimi dhe ka sipërfaqe 154...

Shitje
72,000€
Allias, Shitet Apartament Me Hapesira Te Bollshme - 122m2
Allias - Rruga Shyqyri Peza

Ne Allias, prane Shkolles Bajram Curri shitet apartament 3+1 me hapesira te bollshme. Apatamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues te...

Shitje
113,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Dr... - 113m2
Kodra e Diellit - Rruga Xhon Kenedi

Shitet Apartament 2+1 Ne Zonen e Kodres se Diellit. Apartamenti ka siperfaqe prej 113 m2, ku 80 m2 jane siperfaqe e brendshme, 23 m2 verande dhe pjesa...

Qira
1,300€ / muaj
Apartament Luksoz Me Qira Ne Bulevardin Gjergj Fishta !... - 135m2
Blv. Gjergj Fishta - Rruga Sami Frashëri

Jepet Me Qira Apartament 2+1 luksoz ne Bulevardin Gjergj Fishta. Ndodhet ne katin e tete shume prane Bllokut, me pamje fantastike te qytetit te Tirane...

Shitje
65,000€
Ne Rrugen 5 Maji, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Okazion... - 75m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Ne hyrje te rruges 5 Maji, shitet apartament 1+1 ne ne katin e katert banim te nje ndertimi te ri, i cili ju ofron satandartet me te larta te jeteses....

Shitje
78,500€
Okazion Shitet Apartament 2+1+2 Per Vetem 750 Euro/m2!!... - 105m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Beniamin Kruta

Te Ish Fusha E Aviacionit, Te Garden Rezidence Turdiu, Shitet Super Apartament 2+1+2 PER VETEM 750 EURO/M2!!! Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekse...

Qira
700€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Hapesire Te... - 172m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, prane Shkolles 11 Janari, Jepet me Qira Apartament me hapesire te madhe. Ndodhet ne katin 8 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor dhe...

Qira
900€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2, Totalish... - 124m2
Blloku - Blloku

Ne Bllok, prane Fakultetit Juridik, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2, Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te banimit te nje pallati te ri, te pajisu...

Shitje
117,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 152m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir, Buze Rruges Kryesore Shitet Super Apartament 3+1+2 bosh. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri e te mireadministruar dhe ka...

Agjentet Tane

Dëshiron Të Shesësh Apo Japësh Apartamentin Tënd Me Qira?

Zbulo Se Si!

Blog

Jeni në duar të sigurta

Ne nje treg imobiljar kompleks si ai i Tiranes te duhet nje ekspert pronash qe di çfare ben dhe mbron interesat e tua ne çdo moment. Real Deal aplikon standartin me te larte te sherbimit dhe ka njohurite e duhura per te ndihmuar ty ne vendimet e tua. Shitja apo blerja e nje prone eshte nje rruge qe kerkon durim dhe agjentet tane jane trajnuar te qendrojne prane klientit ne çdo situate derisa transaksioni te kryhet me kujdes. Ne perpiqemi te japim me shume vlere sesa paguhemi ne monedhe dhe besojme se profesionalizmi eshte rruga e duhur per te ndertuar nje maredhenie afatgjate me klientet tane. Ne konsiderojme si oportunitet çdo klient qe kontakton me ne dhe bejme maksimumin qe gjithkush te dali I kenaqur nga eksperienca e punes me Real Deal.

Sa vlen prona juaj?

We offer a free, no-obligation property valuation service to all homes in Tirana

Extended? Renovated? Remortgaging? Considering selling later? Or just curious? We understand that getting an update on your property's value or rental potential can help you make better informed long-term decisions.