Gjej Pronën që po kërkon

Kërko
ose

Pronat më të reja

Për Shitje
319,000€
Apartament 3+1 - 134m2
Liceu Artistik - Rruga Themistokli Gërmenji

Shitet aprtament me siperfaqe 135 m2, ne Zonen Rezidenciale, me ekskluzive te Tiranes, prane Ambasades Amerikane dhe Delegacionit Europian. Apartament...

Për Shitje
70,000€
Apartament 2+1 - 84m2
Kinostudio - SH61

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Myslym Keta, ne Konostudio ne nje pallat te ri me ashensor.Apartamenti eshte i organizuar si me poshte:sallon ndenje d...

Për Shitje
94,000€
Apartament 2+1 - 115m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Prane qendres se Tiranes, ne rrugen Mine Peza shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe te madhe . Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te vitit 2005,...

Për Shitje
72,000€
Apartament 1+1 - 80m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Tek fillimi i Kodres se Diellit, ne Rrugen Frank Bardhi, shitet Super Apartament 1+1, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamen...

Për Shitje
250,000€
Dyqan - 96m2
Blloku - Rruga Margarita Tutulani

Prane Shkolles Petro Nini Luarasi Shitet nje ambjent komercial me siperfaqe 95.50 m2 .Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nja apartamenti te ri.Zona ne te...

Për Shitje
290,000€
Premium - 470m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Tek Fillimi i Kodres se Diellit, Buze Unazes se Madhe, Shitet Magazin, ne katin 1 te nje pallati te ri. Ambjenti ka siperfaqe neto ne certifikate pron...

Për Qira
1,200€ / muaj
Dyqan - 360m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate buze rruge jepet me qira ambjent me siperfaqe 360 m2 per cdo lloj Biznesi . Fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine ta shfryte...

Për Shitje
104,000€
Apartament 2+1 - 104m2
Kodra e Diellit -

Tek Kodra e Diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte:...

Për Shitje
187,000€
Tek Bulevardi Gjergj Fishta, Ne Tirane Te Re, Shitet Dy... - 54m2
Tirana e Re - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Bulevardi Gjergj Fishta, ne Tirane te Re, shitet Dyqan, ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe 54 m2 per cdo lloj Biznesi. Fakti qe nd...

Dëshiron Të Shesësh Apo Japësh Apartamentin Tënd Me Qira?

Zbulo Se Si!

Blog

Jeni në duar të sigurta

Ne nje treg imobiljar kompleks si ai i Tiranes te duhet nje ekspert pronash qe di çfare ben dhe mbron interesat e tua ne çdo moment. Real Deal aplikon standartin me te larte te sherbimit dhe ka njohurite e duhura per te ndihmuar ty ne vendimet e tua. Shitja apo blerja e nje prone eshte nje rruge qe kerkon durim dhe agjentet tane jane trajnuar te qendrojne prane klientit ne çdo situate derisa transaksioni te kryhet me kujdes. Ne perpiqemi te japim me shume vlere sesa paguhemi ne monedhe dhe besojme se profesionalizmi eshte rruga e duhur per te ndertuar nje maredhenie afatgjate me klientet tane. Ne konsiderojme si oportunitet çdo klient qe kontakton me ne dhe bejme maksimumin qe gjithkush te dali I kenaqur nga eksperienca e punes me Real Deal.

Sa vlen prona juaj?

We offer a free, no-obligation property valuation service to all homes in Tirana

Extended? Renovated? Remortgaging? Considering selling later? Or just curious? We understand that getting an update on your property's value or rental potential can help you make better informed long-term decisions.