Gjej Pronën që po kërkon

Kërko
ose

Pronat më të reja

Shitje
82,000€
Ne Konistudio Shitet 2+1+2 Me Palnimetri Te Rregullt !!... - 127m2
Kinostudio - Rruga Aleksandër Moisiu

Ne rrugen Aleksander Mojsiu,shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin 2 banim ,ne nje pallat te ri ndertim i vitit 2012. Apartamenti ka organizim si m...

Shitje
320,000€
Prane Rrugs Se Elbasanit, Shitet Super Duplex I Super I... - 213m2
Ambasada Amerikane - Rruga Ali Visha

Prane Rruges se Elbasanit, ne rrugen Ali Visha, shitet super duplex i super investuar me 2 garazhde. Duplex-i ndodhet ne katin e 5 dhe te 6 te nje pal...

Shitje
200,000€

250,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 3+1 I Super Inves... - 155m2
Liqeni i Thate - Rruga e Ullishtes

Tek Liqeni I Thate, ne rrugen e Ullishtes, shitet apartament 3+1 i super investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashens...

Qira
900€ / muaj
Prane Ambasades Suedeze Jepet Ambient Komercial Me Qira... - 130m2
Qytet Studenti - Rruga Pjeter Budi

Prane Ambasades Suedeze Jepet Me Qira Ambient Komercial Buze Rruges Kryesore. Ambienti ka nje siperfaqe prej 130m2 e organizuar ne 2 kate: ne katin e...

Shitje
168,000€
Në Bllok Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Jug -Lindj... - 89m2
Blloku - Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit

Ne Zonen e Bllokut Shitet Apartament me super vendndodhje buze rruge dhe me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3- te nje pallati ekzist...

Qira
350€ / muaj
Jepet Me Qira Zyre Prane Stadiumit Qemal Stafa! - 78m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Ne rrugen "Dervish Hima" tek Stadiumi Qemal Stafa jepet zyre me qira. Zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne kembe ne z...

Shitje
76,000€

80,000€

Ne Autostrade Pas Veko, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapoi... - 118m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Ardeno

Ne Autostrade Pas VEKO, Shitet Apartament 2+1+2 Me Mobilim Cilesor!!! Apartamenti ndodhet ne rrugen Ardeno ne zonen industriale pas VEKO ne katin e tr...

Shitje
116,600€

118,000€

Tek Zogu I Zi, Shitet Ap.2+1, Me Orientim Nga Lindja - 102m2
Zogu i Zi - Rruga Muhamet Gjollesha

Te nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Foleja e Gjelber, shitet apartament me cmime kleringu per vetem 1150 Euro/m2. Apartamenti, ka siperfaq...

Qira
300€ / muaj
Ne Brryl Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Ambient Gatimi... - 80m2
Brryli - Rruga Odhise Grillo

Ne Brryl, ne rrugen Odise Grillo jepet me qira apartament 2+1 me ambient gatimi te vecuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistue...

Qira
850€ / muaj
Tek Sheshi Wilson, Jepet Me Qira Super Ambient Per Inve... - 106m2
Sheshi Wilson - Rruga Sulejman Delvina

Tek Sheshi Wilson Jepet Me Qira Ambient 106 m2,Me Nje Lokacion Fantastik. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte buze rruges kryesore, i organizuar ne ko...

Shitje
110,000€

119,000€

Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te... - 92m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr shitet apartament 2+1,me cmim reference , me vendodhje perfekte per investim por edhe per banim ne katin e katert te nje pallati ekzist...

Shitje
115,000€
Te Komuna E Parisit Shitet Apartament 2+1 Me Super Inve... - 120m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Te Komuna e Paristi shitet apartament 2+1 totailisht i investuar me hapesira te bollshme dhe me shum drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 8- te nje p...

Qira
1,200€ / muaj

1,300€ / muaj

Jepet Apartament 3+1 Me Qira Prane Gardes - 130m2
Garda - Rruga Janos Hunyadi

Ne nje nder zonat me te preferuara dhe strategjike ne Tirane, prane Gardes, Jepet me Qira super Apartament 3+1! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 125...

Shitje
125,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2 Shitet Apartament 3+1+2... - 145m2
Rezidenca Kodra e Diellit 2 - Rruga Kodra e Diellit

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 2 Shitet Apartament 3+1+2 Tualete Me Cmim Okazion. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 7 katesh i organizua...

Qira
400€ / muaj
Ne Myslym Shyri, Jepet Apartament 1+1 I Sapoivestuar Me... - 67m2
Myslym Shyri - Rruga Islam Alla

Tek Myslym Shyri, rruga "Islam Alla", jepet me qira apartament 1+1 i sapoinvestuar. I ndodhur ne katin e 9-te ne pallat te ri me ashensor dhe te mire...

Shitje
125,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2 Shitet Apartament 3+1+2... - 145m2
Rezidenca Kodra e Diellit 2 - Rruga Kodra e Diellit

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 2 Shitet Apartament 3+1+2 Tualete Me Cmim Okazion. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 7 katesh i organizu...

Shitje
128,000€
Apartament 3+1 - 117m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Tek Ministria Jashtme, Blv. Zhan D'ark, shitet apartament 3+1, ne katin 9 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar...

Shitje
75,000€
Prone Kleringu, Tek Hipoteka Shitet Apartament 1+1 - 68m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Tek Rruga "Jordan Misja", prane hipotekes shitet apartament 1+1 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te Tiranes me punime bashkohore ku vihet re t...

Qira
400€ / muaj
Ne Zonen E Bllokut, Me Qira 1+1 Per Ambjente Komerciale... - 60m2
Presidenca - Rruga Perlat Rexhepi

Ne zonen e Bllokut, tek Presidenca jepet me qira 1+1 per ambjente komerciale si zyra, klinika, parukeri, noteri, magazinim etj. Ambjenti ndodhet ne ka...

Shitje
115,000€
Prane Teleferikut, Shitet Apartament 3+1+2 - 200m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne rrugen Ali Deliu , prane teleferikut shitet Apartament 3+1+2 i mobiluar ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor dhe punime shume cilesore....

Shitje
170,000€
Ne Qendren Etc (Galeria) Shitet Nje Ambjent Biznesi. - 44m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Ne Qendren ETC "European Trade Center" (Galeria), ne zonen me te preferuar te Tiranes,prapa "Piramides" Shitet nje Ambjent Biznesi, me nje siperfaqe 4...

Shitje
85,000€

100,000€

Tek Siri Kodra, Shitet Apartament 3+1! - 90m2
Qender - Rruga Siri Kodra

Ne nje nga zonat me strategjike dhe te qeta prane qendres se Tiranes, ne Rrugen Siri Kodra, Shitet Apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te...

Qira
765€ / muaj
Prane " Toptani Center " Jepet Me Qira Zyre E Sapo Inve... - 90m2
Qender - Rruga George W. Bush

Ne qender, ne afersi me Toptani Center, jepet ambjent zyrash i sapo investuar me qira! Ambjenti organizohet ne 3 ambjente te ndara, njeri prej te cile...

Qira
500€ / muaj
Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 2+1+... - 120m2
Ish Parku - Kavaja Street

Tek Kompleksi Delijorgji jepet me qira apartament 2+1 i investuar me siperfaqe prej 120 m2 ne katin e 3-te te nje pallati 9-katesh te mireadministruar...

Agjentet Tane

Dëshiron Të Shesësh Apo Japësh Apartamentin Tënd Me Qira?

Zbulo Se Si!

Blog

Jeni në duar të sigurta

Ne nje treg imobiljar kompleks si ai i Tiranes te duhet nje ekspert pronash qe di çfare ben dhe mbron interesat e tua ne çdo moment. Real Deal aplikon standartin me te larte te sherbimit dhe ka njohurite e duhura per te ndihmuar ty ne vendimet e tua. Shitja apo blerja e nje prone eshte nje rruge qe kerkon durim dhe agjentet tane jane trajnuar te qendrojne prane klientit ne çdo situate derisa transaksioni te kryhet me kujdes. Ne perpiqemi te japim me shume vlere sesa paguhemi ne monedhe dhe besojme se profesionalizmi eshte rruga e duhur per te ndertuar nje maredhenie afatgjate me klientet tane. Ne konsiderojme si oportunitet çdo klient qe kontakton me ne dhe bejme maksimumin qe gjithkush te dali I kenaqur nga eksperienca e punes me Real Deal.

Sa vlen prona juaj?

We offer a free, no-obligation property valuation service to all homes in Tirana

Extended? Renovated? Remortgaging? Considering selling later? Or just curious? We understand that getting an update on your property's value or rental potential can help you make better informed long-term decisions.