Gjej Pronën që po kërkon

Kërko
ose

Pronat më të reja

Për Qira
500€ / muaj
Apartament 2+1 - 100m2
Blv. Zhan Dark - Rruga e Elbasanit

Ne Blevardin Zhan D'Ark , prane Gjykates se Apelit jepet me qira apartament 2+1+2,me siperfaqe te konsiderueshme ,ne katin e peste banim te nje pallat...

Për Shitje
125,000€
Apartament 2+1 - 153m2
Rr. e Kavajes - Rruga Babë Rexha

Tek Rruga e Kavajes ne pallat shume cilesor me ashensor dhe i mire administruar, shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 96.9m2, plus 55 m2 verande, si...

Për Shitje
95,000€
Tek Fillimi I Kopeshtit Zologjik, Ne Rrugen Shyqyri Bra... - 87m2
Kopshti zoologjik - Rruga Shyqyri Brari

Tek fillimi i Kopeshtit Zologjik, ne Rrugen Shyqyri Brari, sh itet Super Apartament 1+1,ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me dy ashensor. Apar...

Për Shitje
57,000€
Apartament 1+1 - 57m2
Ambasada Amerikane - Rruga Pjetër Budi

Shitet apatrament tek Ambasada Amerikane 1+1 ne nje zone shume te qete dhe te sigurt. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues dhe ka...

Për Shitje
90,000€
Apartament 1+1 - 110m2
Don Bosko - Don Bosco

Prane Zogut te Zi shitet apartament 1+1 me mundesi per tu bere 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar dhe...

Për Shitje
149,000€
Shitet Super Penthouse! - 160m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne rrugen Hamdi Garunja, ne nje nga komplekset me te mira te zones, shitet Penthouse me punime super cilesore. Penthouse ndodhet n...

Për Qira
1,800€ / muaj
Zyrë - 153m2
Qender - Rruga Abdi Toptani

Jepet apartament me qira per zyra ne qender te Tiranes ,me nje pamje fantastike nga Sheshi Skenderbej.Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te m...

Për Shitje
79,000€
Tek Vasil Shanto, Shitet Apartament 2+1 - 99m2
Vasil Shanto - Rruga Jusuf Vrioni

Tek Vasil Shanto, ne Rrugen Jusuf Vrioni, shitet apartament 2+1, ne katin e 5 banimi, ne nje pallat te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte...

Për Shitje
169,000€
Tek Vasil Shanto, Ne Rruges Jusuf Vrioni, Shitet Ambjen... - 106m2
Vasil Shanto - Rruga Jusuf Vrioni

Tek Vasil Shanto, ne rruges Jusuf Vrioni, shitet Ambjent Komercial, ne katin zero te nje pallati te ri. Ambjenti ka siperfaqe prej 106m2 dhe aktualish...

Dëshiron Të Shesësh Apo Japësh Apartamentin Tënd Me Qira?

Zbulo Se Si!

Blog

Jeni në duar të sigurta

Ne nje treg imobiljar kompleks si ai i Tiranes te duhet nje ekspert pronash qe di çfare ben dhe mbron interesat e tua ne çdo moment. Real Deal aplikon standartin me te larte te sherbimit dhe ka njohurite e duhura per te ndihmuar ty ne vendimet e tua. Shitja apo blerja e nje prone eshte nje rruge qe kerkon durim dhe agjentet tane jane trajnuar te qendrojne prane klientit ne çdo situate derisa transaksioni te kryhet me kujdes. Ne perpiqemi te japim me shume vlere sesa paguhemi ne monedhe dhe besojme se profesionalizmi eshte rruga e duhur per te ndertuar nje maredhenie afatgjate me klientet tane. Ne konsiderojme si oportunitet çdo klient qe kontakton me ne dhe bejme maksimumin qe gjithkush te dali I kenaqur nga eksperienca e punes me Real Deal.

Sa vlen prona juaj?

We offer a free, no-obligation property valuation service to all homes in Tirana

Extended? Renovated? Remortgaging? Considering selling later? Or just curious? We understand that getting an update on your property's value or rental potential can help you make better informed long-term decisions.