Gjej Pronën që po kërkon

Kërko
ose

Pronat më të reja

Për Shitje
81,000€
Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 1+1 - 68m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Ne Rrugen Frosina Plaku, tek 21 Dhjetori, shitet Apartament 1+1, ne katin 2 te nje pallati te ri ne proces perfundimi, i pajisur me ashensor. Apartame...

Për Shitje
120,000€
Tek Rruga Qemal Stafa, Shitet Dyqan - 60m2
Shkolla E Kuqe - Rruga Qemal Stafa

Tek Rruga Qemal Stafa, shitet Dyqan, ne katin e pare te nje pallati te ri, per cdo lloj Biznesi. Fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine ta shfry...

Për Shitje
72,000€
Tek Vasil Shanto, Ne Blv.bajram Curri, Shitet Apartamen... - 67m2
Vasil Shanto - Bajram Curri Boulevard

Tek Vasil Shanto, ne Blv.Bajram Curri, shitet apartament 1+1, ne katin e 3 nga toka te nje pallati egzistues i ndertuar me tulla te bardha. Apartament...

Për Shitje
135,000€
Shitet Apartament 2+1 Tek Liqeni I Thate - 115m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni i Thate, ne Rrugen Hamdi Sina, shitet Apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri me ashensor. Siperfaqe eshte 115 m2 + 40 m2 verande....

Për Shitje
199,000€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 3+1+3 - 212m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Ne Rrugen Hamdi Garunja, tek Liqeni i Thate, shitet Apartament 3+1+3, ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si...

Për Shitje
89,000€
Shitet 2+1 Tek Kopshti Zoologjik! - 83m2
Kopshti zoologjik - Rruga Peti

Ne Rrugen Peti, tek Liqeni i Thate, shitet Apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me...

Për Qira
1,500€ / muaj
Apartament 2+1 - 162m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne Qender ,ne nje prej ndertesave me te njohura dhe me super lokacion Turdiu Center ,jepet apartament 2+1+2 me qira . Unikaliteti i ketij apartamenti...

Për Qira
600€ / muaj
Zyrë - 125m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Pas Kompleksit Kika 2, ne nje objekt te ri jepet me qira apartament 2+1 me qira per zyra. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me orientim lindje dhe...

Për Qira
600€ / muaj
Apartament 2+1 - 104m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Jepet me qira super apartament ne bllok 2+1+2 me nje siperfaqe prej 104 m2. Apartamenti organizohet ne: 1 sallon ndenje arreduar teper komod, 2 dhoma...

Dëshiron Të Shesësh Apo Japësh Apartamentin Tënd Me Qira?

Zbulo Se Si!

Blog

Jeni në duar të sigurta

Ne nje treg imobiljar kompleks si ai i Tiranes te duhet nje ekspert pronash qe di çfare ben dhe mbron interesat e tua ne çdo moment. Real Deal aplikon standartin me te larte te sherbimit dhe ka njohurite e duhura per te ndihmuar ty ne vendimet e tua. Shitja apo blerja e nje prone eshte nje rruge qe kerkon durim dhe agjentet tane jane trajnuar te qendrojne prane klientit ne çdo situate derisa transaksioni te kryhet me kujdes. Ne perpiqemi te japim me shume vlere sesa paguhemi ne monedhe dhe besojme se profesionalizmi eshte rruga e duhur per te ndertuar nje maredhenie afatgjate me klientet tane. Ne konsiderojme si oportunitet çdo klient qe kontakton me ne dhe bejme maksimumin qe gjithkush te dali I kenaqur nga eksperienca e punes me Real Deal.

Sa vlen prona juaj?

We offer a free, no-obligation property valuation service to all homes in Tirana

Extended? Renovated? Remortgaging? Considering selling later? Or just curious? We understand that getting an update on your property's value or rental potential can help you make better informed long-term decisions.