Gjej Pronën që po kërkon

Kërko
ose

Pronat më të reja

Shitje
120,000€
Në Myslym Shyr Shitet Dyqan Me Vendndodhje Fantastike! - 38m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Myslym Shyri, shitet dyqan me super vendndodhje. Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues dhe organizohet ne nje hapsire te hapur me nje tua...

Qira
1,500€ / muaj
Rruga Hoxha Tahsim, Jepet Me Qira Ambient Ne Rrugen Kry... - 93m2
Hoxha Tahsim - Rruga Hoxha Tahsim

Te Rruga Hoxha Tahsim, tek kryqezimi me rrugen Bardhyl, shitet ambient i pershtatshem per cfaredolloj biznesi. Ambienti organizohet ne 1 ambient open...

Qira
170€ / muaj
Prane Ish-Ekspozites Jepet Me Qira Ambient Per Zyre - 15m2
Ish Ekspozita - Rruga Nikolla Jorga

Prane Ish-Ekspozites Jepet me Qira Ambient Per Zyre. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje kompleksi pallatesh shume prane gjiykates dhe mund te akses...

Shitje
37,000€
Tek Ardeno Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri Te Rreg... - 66m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Eltion Frroku

Tek Ardeno Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri te Rregullt. Apartamenti ndodhet ne rrugen Ardeno ne zonen industriale ne katin e peste te nje pallati...

Qira
600€ / muaj
Tek Komuna E Parisit Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 174m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira Super Apartament 2+1+Verande. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara momentalisht ne Tirane, ku mund...

Shitje
101,000€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1 - 112m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne rrugen Hamdi Garunja, ne nje nga komplekset me te mira te zones, shitet Apartament 2+1 me punime super cilesore. Apartamenti nd...

Shitje
108,000€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Ap 2+1 - 113m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne rrugen Hamdi Garunja, ne nje nga komplekset me te mira te zones, shitet APARTAMENT 2+1 me punime super cilesore. Apartamenti nd...

Shitje
89,500€
Shitet Apartament 2+1 Tek Garden Residence Turdiu Tek... - 140m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Anesti Lubonja

Tek Fusha e Aviacionit ne nje nga komplekset me te mira qe po ndertohen ne Tirane, Garden Residence Turdiu, shitet Apartament 2+1 me siperfaqe totale...

Shitje
39,000€
Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Hapsira Te Bollshme! - 81m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Fresk, shitet apartament 1+1 me hapsira te bollshme dhe planimetri te rregullte. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe organizohet...

Shitje
84,000€

86,000€

Te Tregu Elektrik, Shitet Super Apartament 1+1 !! - 77m2
Tregu Elektrik - Rruga Petro Nini Luarasi

Te Tregu Elektrik Shitet Apartament 1+1 ne katin e 7- te te nje pallati te mireadminisruar me 2 ashensore. Apartamenti eshte i strukturuar ne salloni...

Shitje
39,200€
Te Fusha E Aviacionit Shittet Apartment 1+1 - 49m2
Fusha e Aviacionit - Rruga 'Fusha e Aviacionit'

Te ish Fusha e Aviacionit shitet Apartament 1+1 mundesi e mire investimi dhe banimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 -te nje pallati te ri me dy ash...

Shitje
155,000€
Super Apartament 3+1 Tek Garden Residence Turdiu - 181m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Anesti Lubonja

Tek Fusha e Aviacionit ne nje nga komplekset me te mira qe po ndertohen ne Tirane, Garden Residence Turdiu, shitet Apartament 3+1 me siperfaqe totale...

Shitje
139,000€
Ne Brryl Shitet Apartament 2+1+ 2 Bashke Me 2 Poste P... - 120m2
Brryli - Rruga Sadik Petrela

Ne Brryl, ne rrugen Sadik Petrela, shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 poste parkimi te mbyllura me pult ( njeri eshte i perfshire ne kete cmim po...

Shitje
419,000€
EXCLUSIVE
Shitet Ambient Komercial Ne Zonen E Brrylit !!! - 239m2
Brryli - Rruga Odise Grillo

Ne Zonen e Brrylit ,ne ndertim te Vitit 2020 shitet ambient komercial ne katin 0 te nje pallati 5 katesh. e gjitha me fasade xhami e cila ka mundesi...

Shitje
90,000€
Ne Myslym Shyr Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!! - 88m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr Shitet Apartament 2+1 I Sapoinvestuar. Apartamenti ka siperfaqe 88m2 ne katin e 5 te nje pallati ekzistues i mireadministruar. Apartam...

Shitje
91,000€
Tek Irfan Tomini, Shitet Super Apartament 2+1 Me Orient... - 90m2
Tirana e Re - Rruga Irfan Tomini

Prane Pallatit Me Shigjeta Tek Alpha Bank Shitet Apartament 2+1+2 Tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 8-katesh me ashensor i m...

Shitje
107,000€

110,000€

Tek Kompleksi Kontakt, Shitet Super Apartament 2+1+2, M... - 90m2
21 Dhjetori - Rruga Ndre Mjeda

Tek Kompleksi Kontakt, shitet super apartament 2+1+2 me orientim fantastik Jug-Perendim dhe planimetri perfekte. Ndodhet ne nje nga godinat me te mira...

Shitje
195,000€
Tek Kodra E Diellit Shitet Dupleks Me Orientim Lindje!! - 173m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kodra e Diellit , Shitet Super Dupleks me pamje nga Lindja. Apartamenti ndodhet ne katin e 5&6, te nje pallati te administruar 24 ore dhe me stan...

Qira
400€ / muaj
Tek Ish-Parku, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shume Dr... - 125m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Tek Ish-Parku jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te teknik dhe te 2-te te banimit te nje pallati 8-katesh....

Shitje
130,000€
Ne Rrugen E Ali Demit, Shitet Apartament 2+1 Me Garazh... - 109m2
Ali Demi - Ali Demi

Ne Ali Dem shitet apartament 2+1+2 me garazh. Apartamenti eshte i organizuar ne dy ambiente: ambientin e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines me hap...

Qira
500€ / muaj
Tek Stacioni Trenit, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Ha... - 140m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Stacioni Trenit Jepet Me Qira Apartament 3+1+2tualete me siperfaqe 140m2. Apartamenti ndodhet buze rruges kryesore ne katin e 6 te nje pallati 12...

Shitje
102,000€

104,000€

Ne Brryl Shitet Apartament 3+1+2 Me Organizim Shume Te... - 125m2
Brryli - Rruga Odhise Grillo

Ne Zonen e Brrylit ,ne ndertim te Vitit 2020 shitet apartament 3+1+2 tualete me dritare ne katin e 4 te pallati 5 katesh i sapo perfunduar. Apartamen...

Qira
300€ / muaj
Ne Rrugen E Dibres Jepet Apartament Me Qira I Pabanuar... - 94m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Ne rrugen e Dibes perballe spitalit Nene Tereza jepet me qira apartament 2+1+2 tualete i pabanuar me pare. Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pa...

Shitje
166,000€
Ne Bllok Shitet Apartament 1+1 Me Siperfaqe Te Madhe !!... - 90m2
Blloku - Rruga Ismail Qemali

Ne Bllok shitet apartament 1+1 me siperfaqe te madhe ne katin e 6 te te nje pallati 10 katesh te mirembajtur ,ndertim i vitit 2011 .Apartamenti eshte...

Agjentet Tane

Dëshiron Të Shesësh Apo Japësh Apartamentin Tënd Me Qira?

Zbulo Se Si!

Blog

Jeni në duar të sigurta

Ne nje treg imobiljar kompleks si ai i Tiranes te duhet nje ekspert pronash qe di çfare ben dhe mbron interesat e tua ne çdo moment. Real Deal aplikon standartin me te larte te sherbimit dhe ka njohurite e duhura per te ndihmuar ty ne vendimet e tua. Shitja apo blerja e nje prone eshte nje rruge qe kerkon durim dhe agjentet tane jane trajnuar te qendrojne prane klientit ne çdo situate derisa transaksioni te kryhet me kujdes. Ne perpiqemi te japim me shume vlere sesa paguhemi ne monedhe dhe besojme se profesionalizmi eshte rruga e duhur per te ndertuar nje maredhenie afatgjate me klientet tane. Ne konsiderojme si oportunitet çdo klient qe kontakton me ne dhe bejme maksimumin qe gjithkush te dali I kenaqur nga eksperienca e punes me Real Deal.

Sa vlen prona juaj?

We offer a free, no-obligation property valuation service to all homes in Tirana

Extended? Renovated? Remortgaging? Considering selling later? Or just curious? We understand that getting an update on your property's value or rental potential can help you make better informed long-term decisions.