Gjej Pronën që po kërkon

Kërko
ose

Pronat më të reja

Shitje
81,000€
Prane Qendres, Shitet Apartament 1+1 Me Strukture Perfe... - 67m2
Stacioni i Trenit - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Qendres dhe Bulevardit Zogu I, ne Rrugen Haxhi Hysen Dalliu, Shitet Apartament 1+1, me Strukture Perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te n...

Shitje
230,000€
Prane Sheshit Willson Shitet Ambient Biznesi !!! - 92m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne rrugen Abdyl Frasheri ,prane sheshit Willson shitet ambient 3+1 ne katin e dyte te pallati ekzistues, totalisht e investuar dhe e pershatur per biz...

Shitje
85,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha Shitet Apartament 2+1 Me Orienti... - 95m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha shitet apartament 2+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne rruge kryesore ne katin e 3- te te nje pallati 11-katesh i mireadm...

Qira
350€ / muaj
Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Me... - 75m2
Qender - Rruga Kostandin Kristoforidhi

Ne Qender te Tiranes, jepet me qira super aparment 1+1, totalisht e mobiluar dhe me pamje fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati...

Shitje
85,000€

88,000€

Te Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 - 73m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna e Parisit prane Tirana Bank, shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 12 -katesh te mireadministruar me ash...

Shitje
76,000€
RESERVED
Prane Drejtorise Se Higjenes, Shitet Apartament 3+1 Me... - 80m2
Liceu Artistik - Rruga Pjeter Budi

Prane Drejtorise se Higjenes, shitet apartament 3+1 me planimetri te rregullte. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues dhe organizo...

Shitje
62,000€

72,000€

Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt - 97m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Fresk, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne...

Shitje
84,000€

93,000€

Tek Brryli, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekt... - 112m2
Brryli - Rruga Kont Leopold Bertold

Tek Brryli, shitet apartament 2+1 me planimetri perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizo...

Shitje
89,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 - 100m2
Kodra e Diellit - Rruga Mustafa Matohiti

Tek Kodra e Diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 2 (nga toka) te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti ka strukture dhe plan...

Shitje
81,000€
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1... - 75m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Planimetri Perfekte. Kompleksi me dizajn modern qe ndertohet ne rrugen e Kavajes prane miniba...

Shitje
73,000€
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 1+1, Me... - 86m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Prane Kompleksit Delijorgji, buze rruge shitet apartament 1+1 me hapesira teper te bollshme dhe cmim okazional per zonen dhe cmimet e tregut ne zone....

Shitje
68,000€
Ne Fresk Shitet Apartamet 2+1 I Mobiluar !!! - 77m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne rrugen Shefqet Kuka shitet apartament 2+1 i mobiluar ne katin e 5 te pallati 6 katesh me ashensor, shkalle me ndricim natyral ndertim vitit 2016....

Shitje
48,000€

50,000€

RESERVED
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite - 74m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Orien...

Shitje
130,000€
SOLD
Prane Liqenit Artificial Shitet Apartament 2+1+2 Ideal... - 253m2
Kopshti zoologjik - Rruga Bilal Sina

Prane Liqenit Artificial Shitet Apartament 2+1+2 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te mire-administruar dhe es...

Shitje
73,300€

79,200€

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1... - 67m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Planimetri Perfekte. Kompleksi me dizajn modern qe ndertohet ne rrugen e Kavajes prane miniba...

Shitje
115,000€

125,000€

Tek Kopeshti Zologjik, Shitet Apartament 2+1+2 - 107m2
Kopshti zoologjik - Rruga Bilal Sina

Tek Kopeshti Zoologjik Ne Zone te Qete, Ajer te Paster & Super Pamje, Shitet Apartament 2+1 ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartam...

Shitje
55,000€
RESERVED
Garden Residence Turdiu, Okazion Shitet Apartament 1+1... - 65m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu",Kulla A e perfunduar, Shitet Super Apartament 1+1 me cmim okazion !!! Garden Residence...

Shitje
48,000€

50,000€

Në Ali Dem Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Të Rregu... - 54m2
Ali Demi - Ali Demi

Ne Ali Dem buze rruges kryesore shitet apartamnet 1+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues i mireadmi...

Shitje
133,000€

137,000€

EXCLUSIVE
Ne Bulevardin Gjergj Fishat Shitet Apartament 2+1+2 !!! - 111m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Ne Blv. Gjergj Fishta, ne rruge kryesore shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin e 6 te nje pallati 9-katesh, ndertim i viteve te fundit te miremb...

Shitje
108,000€
Ne Myslym Shyr Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Lindje... - 96m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr shitet apartament 2+1 me vendodhje perfekte. Apartamenti strukturohet ne ambientin e ndenjes , kuzhina e gatimit, dy dhoma gjumi, nje t...

Qira
1,000€ / muaj
Stadiumi Qemal Stafa, Jepet Me Qira Super Apartament 3+... - 156m2
Stadiumi Qemal Stafa - Sheshi Italia

Stadiumi Qemal Stafa, shitet super apartament 3+1 me super vendodhje. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te mireadministruar dhe organizo...

Shitje
152,000€
Prane Ish-Restorant Durresit, Shitet Super Apartament 3... - 129m2
Medrese - Rruga Ferit Xhajko

Prane Ish Restorant Durresit, Shitet Super Apartament 3+1 teresisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te mireadminitsruar...

Shitje
96,000€

98,000€

RESERVED
Okazion I Rralle!!! Shitet 2+1 Tek Liqeni Thate Me Hipo... - 124m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 124 m2 tek liqeni i thate. Ky apartament ka cmim te rralle per zonen e liqenit te thate ne te cilen cmimi i zones...

Shitje
85,000€
Tek Ali Visha Shitet Apatament 1+1 Me Hapesira Te Bolls... - 74m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Ali Visha

Ne Rrugen Ali Visha Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme Dhe Shume Drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 6-katesh te mire...

Agjentet Tane

Dëshiron Të Shesësh Apo Japësh Apartamentin Tënd Me Qira?

Zbulo Se Si!

Blog

Jeni në duar të sigurta

Ne nje treg imobiljar kompleks si ai i Tiranes te duhet nje ekspert pronash qe di çfare ben dhe mbron interesat e tua ne çdo moment. Real Deal aplikon standartin me te larte te sherbimit dhe ka njohurite e duhura per te ndihmuar ty ne vendimet e tua. Shitja apo blerja e nje prone eshte nje rruge qe kerkon durim dhe agjentet tane jane trajnuar te qendrojne prane klientit ne çdo situate derisa transaksioni te kryhet me kujdes. Ne perpiqemi te japim me shume vlere sesa paguhemi ne monedhe dhe besojme se profesionalizmi eshte rruga e duhur per te ndertuar nje maredhenie afatgjate me klientet tane. Ne konsiderojme si oportunitet çdo klient qe kontakton me ne dhe bejme maksimumin qe gjithkush te dali I kenaqur nga eksperienca e punes me Real Deal.

Sa vlen prona juaj?

We offer a free, no-obligation property valuation service to all homes in Tirana

Extended? Renovated? Remortgaging? Considering selling later? Or just curious? We understand that getting an update on your property's value or rental potential can help you make better informed long-term decisions.