Gjej Pronën që po kërkon

Kërko
ose

Pronat më të reja

Shitje
150,000€
21 Dhjetori, Shitet Dyqan Me Cmim Okazion - 64m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Ne zonen e 21 Dhjetorit, 20 m nga rruga "Frederik Shiroka", prane market "Joena" shitet dyqan me cmim okazion. Ambienti eshte nje hapsire e lire prej...

Shitje
71,000€
Afer Qendres Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri+Pos... - 53m2
Selvia - Rruga Tafaj

Afer qendres shitet apartament 1+1 ne katim e 6 te pallati te ri ndertim i vitit 2019, punime shume cilesore cilesore dhe ashensor. Apartamenti eshte...

Shitje
78,000€
Shitet Apartament 2+1 Prane Harry Fultz! - 88m2
Stacioni i Trenit - Rruga Asim Vokshi

Prane Harry Fultz, Shitet Apartament 2+1! Apartamenti ka siperfaqe 88 m2 neto dhe eshte i organizuar ne nje ambjent te bollshem ndenje se bashke me ku...

Qira
1,900€ / muaj
Qender Jepet Apartament 3+1+2 Per Qira Zyre Ose Banim! - 210m2
Qender - Rruga Abdi Toptani

Ne Qender te Tiranes jepet apartament me qira per Zyra ose banim me nje pamje fantastike nga Sheshi Skenderbej. Apartamenti ndodhet ne nje nga qendra...

Shitje
55,000€
Restorant Durresi, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Pe... - 58m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Tek Restorant Durresi, shitet apartament 1+1 me orientim perfekt dhe me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues...

Shitje
88,000€
Pranë Selvisë Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Të Rr... - 88m2
Siri Kodra - Rruga Siri Kodra

Ne zonen e Selvise prane shkolles "Siri Kodra" shitet apartament 2+1 ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 dhe ka nje pamj...

Shitje
100,000€

105,000€

Tek Kompleksi Tower Bridge Shitet Apartament 2+1+2, Me... - 120m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Tower Bridge shitet apartament 2+1+2, me cmim Okazion. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te njerit prej ndertimeve te kompleksit, me orie...

Shitje
108,000€
Ne Myslym Shyr Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Lindje... - 96m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr shitet apartament 2+1 me vendodhje perfekte. Apartamenti strukturohet ne ambientin e ndenjes , kuzhina e gatimit, dy dhoma gjumi, nje t...

Shitje
87,000€

94,000€

Shitet Apartament 2+1 Ne Don Bosko - 91m2
Don Bosko - Don Bosco

Shitet apartament 2+1 ne zonen e "Don Boskos" ne kompleksin me te mire pas Bujtines se Gjelit. Zona karakterizohet nga nje qetesi absolute. Apartament...

Qira
400€ / muaj

450€ / muaj

Zogu I Zi, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo Investua... - 69m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Te Zogu i Zi Jepet me Qira Apartament 2+1 i sapoinvestuar! Apartamenti ka siperfaqe 69 m2 dhe ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri e te mirea...

Shitje
65,000€

75,000€

Tek Rruga Fortuzi, Shitet Ambient Biznesi - 50m2
Rruga Fortuzi - Rruga Fortuzi

Ne rrugen Fortuzi , shitet ambient komercial i pershtashem per zyra noteriale dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. Dyqani ka nje siperfaqe prej 50m2 n...

Qira
1,700€ / muaj

2,200€ / muaj

Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qera Super Ambient Opensp... - 156m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Tek Stadiumi Dinamo jepet me qira ambient per zyra Openspace , plus 2 poste parkimi ne pallat te ri te 2019 dhe te mireadministruar. Ambienti ndodhet...

Shitje
117,000€

120,000€

Prane Viva Market Ne Don Bosco Shitet Apartament 3+1 Me... - 142m2
Don Bosko - Don Bosco

Prane ViVa market ne Don Bosco shitet apartament 3+1 ne katin e dyte te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe te hipotekuar 142m² dhe orga...

Shitje
65,000€
Shitet Apartament 2+1 Tek Xhamlliku! - 73m2
Xhamlliku - Rruga Qemal Stafa

Ne zonen e e Xhamllikut tek Sheshi Shtraus Shitet 2+1 ne katin e kater te nje pallati egzistues. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe organi...

Qira
1,180€ / muaj

1,250€ / muaj

Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Ne Blv. Bajram Curri I P... - 118m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Ne Blv. Bajram Curri jepet me qira apartament 3+1+2 tualete dhe 2 ballkone ne katin 4 banim te pallati ndertim i vitit 2018 me 2 ashensor.Apartamenti...

Shitje
71,000€

76,700€

Prane Liqenit Artificial Shitet Apartament 1+1 I Mobilu... - 57m2
Liqeni Artificial - Rruga Marko Boçari

Prane Liqenit Artificial shitet apartament 1+1 i mobiluar ideal per investim. Apartamenti ndodhet midis 3 zonave:Gardes, Bllokut dhe Liqenit Artificia...

Shitje
127,000€
RESERVED
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Ap.2+1, Me Orie... - 100m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Super Apartament 2+1, me Orientim Lindje dhe Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te në një palla...

Shitje
54,000€
SOLD
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 1+1 ! - 64m2
21 Dhjetori - Rruga Ylbere Bylykbashi

Prane “21 Dhjetorit” ne rr. “Ylbere Bylykbashi” shitet apartament 1+1 ne katin e pare te nje pallati egzistues. Apartamenti organizohet ne koridor ne...

Qira
650€ / muaj
Tek Sheshi Wilson, Jepet Me Qira Super Ambient Per Inve... - 106m2
Sheshi Wilson - Rruga Sulejman Delvina

Tek Sheshi Wilson Jepet Me Qira Ambient 106 m2,Me Nje Lokacion Fantastik. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte buze rruges kryesore, i organizuar ne ko...

Shitje
75,000€
SOLD
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Mobilua... - 94m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, prane Kishes, shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te teknik te nje pallati 8-katesh i miread...

Shitje
140,000€
Okazion Kleringu! Prane Rruges Se Kavajes, Shitet Apart... - 111m2
Rr. e Kavajes - Rruga Sali Butka

Prane Rruges se Kavajes, shitet Apartament 3+1, OKAZION KLERINGU, ne nje ndertim te sapo perfunduar, me punime teper cilesore, i cili ofron hapesira t...

Shitje
212,000€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 3+1+3 - 212m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Ne Rrugen Hamdi Garunja, tek Liqeni i Thate, shitet Apartament 3+1+3, ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si...

Qira
920€ / muaj

1,100€ / muaj

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Ne Blv. Bajram Curri I P... - 92m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Ne Blv. Bajram Curri jepet me qira apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone ne katin 4 banim te pallati ndertim i vitit 2018 me 2 ashensor.Apartamenti...

Qira
500€ / muaj
Prane Ring Center, Jepet Me Qira Apartament 2+1! - 85m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Prane Ring Center, Jepet me Qira Apartament 2+1 me investim shume cilesor! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri e te miradministruar...

Agjentet Tane

Dëshiron Të Shesësh Apo Japësh Apartamentin Tënd Me Qira?

Zbulo Se Si!

Blog

Jeni në duar të sigurta

Ne nje treg imobiljar kompleks si ai i Tiranes te duhet nje ekspert pronash qe di çfare ben dhe mbron interesat e tua ne çdo moment. Real Deal aplikon standartin me te larte te sherbimit dhe ka njohurite e duhura per te ndihmuar ty ne vendimet e tua. Shitja apo blerja e nje prone eshte nje rruge qe kerkon durim dhe agjentet tane jane trajnuar te qendrojne prane klientit ne çdo situate derisa transaksioni te kryhet me kujdes. Ne perpiqemi te japim me shume vlere sesa paguhemi ne monedhe dhe besojme se profesionalizmi eshte rruga e duhur per te ndertuar nje maredhenie afatgjate me klientet tane. Ne konsiderojme si oportunitet çdo klient qe kontakton me ne dhe bejme maksimumin qe gjithkush te dali I kenaqur nga eksperienca e punes me Real Deal.

Sa vlen prona juaj?

We offer a free, no-obligation property valuation service to all homes in Tirana

Extended? Renovated? Remortgaging? Considering selling later? Or just curious? We understand that getting an update on your property's value or rental potential can help you make better informed long-term decisions.