Gjej Pronën që po kërkon

Kërko
ose

Pronat më të reja

Qira
260€ / muaj
RENTED
Tek Ali Demi, Jepet Me Qira Apartament 1+1! - 75m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Tek Ali Demi, ne Rrugen Idriz Dollaku, Jepet me Qira super Apartament 1+1 i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadm...

Qira
250€ / muaj
RENTED
Jepet Me Qira Apartament 2+1+Garazhd, Tek Tower Bridge - 106m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Tower Bridge, jepet me qira apartament 2+1+Garazhd i pa mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimi te nje pallati te ri, i miread...

Shitje
130,000€
Shitet Ambjent Komercial Per Investim Buze Rruge, Aktua... - 91m2
Kombinat - Kombinat

Ne Kombinat, ne nje nder zonat me te populluara, shitet ambjent komercial per investim, aktualisht i dhene me qira 50.000 Leke. Ambjenti ndodhet ne ka...

Shitje
80,000€
SOLD
Tek Kompleksi Delijorgji, Shitet Super Apartament 1+1,... - 71m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Delijorgji shitet super apartament i investuar 1+1, me siperfaqe 71 m2 dhe me cmim okazional, referuar vendodhjes d...

Shitje
100,000€
SOLD
Shitet Apartament 2+1+2 Prane Hipotekes! - 103m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Te Kompleksi Gener 2 prane Hipotekes, Shitet Super Apartament 2+1+2, i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te ri, me ashensor...

Qira
900€ / muaj
Ambjent Komercial Direkt Ne Rruge Kryesore - 180m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen e Durresit hyrja Kryesore ne qytetin e Tiranes jepet me qera dyqan buze rruge . Ambjenti eshte i organizuar ne 2 kate me pamje nga rruga kry...

Shitje
58,000€
SOLD
Shitet Apartament 1+1 I Paperfunduar Tek Komuna Par... - 60m2
Komuna e Parisit - Rruga Dhimitër Shuteriqi

Rr. Dhimiter Shuteriqi ne zonen e Komunes se Parisit Shitet Apartament 1+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Lindje. Apartamenti ndod...

Shitje
90,000€
Te Kompleksi Fiori Di Bosco, Shitet Super Aparatment 2+... - 90m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne nje nga Komplekset e banimit me te kerkuara dhe me cilesore, ne Don Bosko te Kompleksi Fiori Di Bosco shitet nje Apartament 2+1. Apartamenti ndodhe...

Shitje
88,000€
Te Kompleksi Fiori Di Bosco , Shitet Super Aparatment 2... - 88m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Prane Rruges Don Bosko te nje nder komplekset te banimit me prestigjoze ne Tirane Fiori Di Bosco , Shitet Apartament 2+1 . Apartamenti ndodhet ne kati...

Qira
400€ / muaj
Ne Qender, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 - 112m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Perballe Universitetit UFO, Ne Qender Te Tiranes, Jepet me Qira Apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri 12-katesh me...

Shitje
91,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo... - 96m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 i Sapo Perfunduar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri tete katesh te sapoperf...

Shitje
140,000€
Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 2+... - 127m2
Ish Parku - Kavaja Street

Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Cilesi Punimesh!!! “Square21”, dedikuar argëtimit dhe relaxit, ofron një koncept m...

Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Pranë Shkolles Se... - 128m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Rruga Petro Nini Luarasi, pranë shkollës se Baletit, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 Tualete me arredim komod i pershtatshem per Familjar. Ap...

Qira
400€ / muaj
RENTED
Jepet Me Qira Apartament Ne Qender ! - 95m2
Qender - Rruga e Dibrës

Prane Turdiu Center, ne nje pallat te viteve te fundit jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne nje koridor, sallon me hapesire te bol...

Qira
13,680€ / muaj
Super Ambjent Me Qera Tek Ne Blv. Deshmoret E Kombit - 760m2
Blv. Deshmoret e Kombit - Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, tek godina ''Twin Towers'', ne bulevardin kryesor. Ka akses nga ky bulevard nepermjet hyrjes...

Shitje
84,000€
Tek 21 Dhjetori Shitet Apartamet 2+1 I Mobiluar!!! - 60m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes , prane Spitalit Gjerman , Shitet Apartament 2+1, ne katin e 2 te nje pallati ekzistues, ne rruge kryesore. Apartamenti eshte i o...

Shitje
110,000€
Tek Kopeshti Zoologjik, Shitet Ap.2+1 Me Orientim Jug-P... - 100m2
Kopshti zoologjik - Rruga Bilal Sina

Tek Kopeshti Zologjik, ne rrugen Bilal Sina, shitet Apartament 2+1, ne katin 3-te te nje pallati te ri 4 katesh. Apartamenti ka strukture shume te rre...

Shitje
34,000€
SOLD
Tek Rruga Bardhyl, Shitet Garsoniere I Modifikueshme Ne... - 41m2
Rr. Bardhyl - Rruga Odhise Paskali

Ne zonen e "Rruges Bardhyl", në katin e 6 të një pallati te ri i vitit 2008, i pajisur me ashensor shitet Garsoniere lehtesisht i modifikueshem ne apa...

Shitje
80,000€
Shitet Apartament 115 M2 Prane Tregut Elektrik! - 115m2
Tregu Elektrik - Rruga Mihal Grameno

Shitet apartament prane Tregut Elektrik ne katin e 8 te nje pallati 9-katesh te pajisur me ashensor dhe me orientim Veri-Lindje-Jug. Apartamenti per m...

Shitje
180,000€
Shitet Super Apartament Te Sunrise Residence - 113m2
Sunrise Residence - Lundër

Ne nje nga rezidencat me te preferuara te momentit Sunrise Residence shitet apartament super luksoz. Apartamenti ka siperfaqe 113 m2, eshte i organizu...

Shitje
75,000€
Shitet Ambient Komercial Ne Fresk - 51m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk ne rrugen Shefqet Kuka Shitet Ambient Komercial open-space, ne katin e pare te nje pallati 6-katesh ndertim i vitit 2014. Ambienti ndodhet...

Qira
700€ / muaj
EXCLUSIVE
Qender, Pas Tirana International, Jepet Apartament 2+1... - 115m2
Qender - Rruga Urani Pano

Ne qender te Tiranes, mbrapa TIRANA INTERNATIONAL HOTEL pikerisht pallati TERMA ENGINEERING ne katin e 11 dhe te fundit te tij me ashensor modern jep...

Qira
250€ / muaj
EXCLUSIVE
Ne Rrugen E Dibres, Te Kompleksi Orion, Jepet Me Qira A... - 43m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen E Dibres, Te Kompleksi Orion, Jepet Me Qira Ambient Komercial I Pershtashem per te gjitha aktivitetet!!! Ambjenti ndodhet ne katin e pare ne...

Shitje
150,000€
Ne Don Bosko Shitet Ambient Komercial!! - 53m2
Kompleksi Vizion Plus - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, ne Kompleksin e Vizion Plus, shitet njesi komerciale me siperfaqe 53 m². Ndodhet ne katin 0 shume prane hyrjes se kompleksit, c'ka e ben...

Agjentet Tane

Dëshiron Të Shesësh Apo Japësh Apartamentin Tënd Me Qira?

Zbulo Se Si!

Blog

Jeni në duar të sigurta

Ne nje treg imobiljar kompleks si ai i Tiranes te duhet nje ekspert pronash qe di çfare ben dhe mbron interesat e tua ne çdo moment. Real Deal aplikon standartin me te larte te sherbimit dhe ka njohurite e duhura per te ndihmuar ty ne vendimet e tua. Shitja apo blerja e nje prone eshte nje rruge qe kerkon durim dhe agjentet tane jane trajnuar te qendrojne prane klientit ne çdo situate derisa transaksioni te kryhet me kujdes. Ne perpiqemi te japim me shume vlere sesa paguhemi ne monedhe dhe besojme se profesionalizmi eshte rruga e duhur per te ndertuar nje maredhenie afatgjate me klientet tane. Ne konsiderojme si oportunitet çdo klient qe kontakton me ne dhe bejme maksimumin qe gjithkush te dali I kenaqur nga eksperienca e punes me Real Deal.

Sa vlen prona juaj?

We offer a free, no-obligation property valuation service to all homes in Tirana

Extended? Renovated? Remortgaging? Considering selling later? Or just curious? We understand that getting an update on your property's value or rental potential can help you make better informed long-term decisions.