Gjej Pronën që po kërkon

Kërko
ose

Pronat më të reja

Qira
350€ / muaj

400€ / muaj

RENTED
Tek Kodra E Diellit Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 101m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Tek Kodra Diellit jepet me qira apartament 2+1 i arreduar ne menyre mjafte komode. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor....

Qira
400€ / muaj
Selvia, Jepet Me Qira Apartament Me Hapesire Te Bollshm... - 100m2
Selvia - Rruga Tafaj

Tek Selvia prane Gjimnazit Partizani jepet apartament me qira me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati me 10 kate ,...

Qira
500€ / muaj
Qender, Jepet Apartament 2+1 Me Qira - 94m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Pas Tirana International Hotel, ne qender te Tiranes, jepet me qira apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri 11-katesh...

Shitje
158,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Super Apartament 2+1 - 99m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Qender te Tiranes ne fillim te Rruges se Kavajes shitet super apartament ne nje ndertim te ri me parametra bashkekohore dhe cilesore. Apartamenti k...

Qira
1,850€ / muaj
Jepet Me Qera Magazine - 1850m2
Kombinat -

Ne zonen e Kombinatit jepet me qira magazine e madhe me siperfaqe 640m2 dhe siperfaqe e tokes ku shtrihet 1850m. Mund te perdoret per magazinime te...

Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Dhe 2 Poste Parkimi Ne... - 120m2
Brryli - Rruga Sadik Petrela

Ne Brryl, ne rrugen Sadik Petrela, jepet me qira apartament 2+1+2 tualete dhe 2 poste parkimi te mbyllura me pult. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 t...

Shitje
220,000€

230,000€

Tek Ish-Ekspozita, Shitet Super Apartament 3+1 Me Veran... - 154m2
Ish Ekspozita - Bulevardi Gjergj Fishta

Shitet super apartament banimi me tre dhoma + verandë ne bulevardin “Gjergj Fishta” . Apartamenti ndodhet ne katin e dytë banimi dhe ka sipërfaqe 154...

Qira
500€ / muaj
Tek Inxhinieria E Ndertimit, Jepet Super Apartament 1+1... - 80m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne rrugen Muhamet Gjollesha, perballe Inxhinierise jepet me qira super apartament 1+1 i bollshem ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Apartamenti ka...

Qira
500€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Teper Komod Per Z... - 60m2
Myslym Shyri - Rruga Sami Frashëri

Ne Myslym Shyr, perballe Drejtorise se Policise jepet me qira ambient per zyra 60m², ne katin e dyte te nje godine te destinuar vetem per ambiente k...

Shitje
120,000€
Prane Pazarit Te Ri, Shitet Super Apartament 1+1 - 80m2
Pazari i Ri - Rruga Fadil Rada

Prane Pazarit te Ri, ne nje pallat te ri te vitit 2020, shitet apartament 1+1. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme 70.55 m2 dhe eshte i organizuar n...

Qira
450€ / muaj
Te Stadiumit Dinamo, Jepet Me Qira Ambient Teper Komod... - 68m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Emin Duraku

Te Stadiumi Dinamo jepet me qira ambient per zyra me siperfaqe 68 m2 ne katin 7-te te nje pallati 8-katesh i i ndertuar ne 2019 i pajisur me ashensor...

Qira
900€ / muaj
Ambasador 3, Jepet Me Qira Apartament 1+1 +Garazh - 80m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Faik Konica

Jepet me qira apartament 1+1 +Garazh , prane Stadiumit Air Albania, tek Ambasador 3. Apartamenti organizohet nga nje dhome gjumi, sallon ndenje, depo...

Shitje
70,000€
RESERVED
Te Komuna E Parisit Prane Lulishtesh Shitet Apartament... - 64m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna E Parisit Prane Lulishtesh Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 12-katesh te mire administruar te pajisur...

Shitje
95,000€
RESERVED
Tek Bulevardi Zogu I Pare, Shitet Apartament 2+1 - 66m2
Blv. Zogu i Pare - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu i Pare, Shitet Apartament 2+1. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon-kuzhine, korridor, ballkon dhe tualet me dri...

Qira
600€ / muaj
Tek Etc, Jepet Dyqan Me Qira Mundesi E Mire Investimi !... - 65m2
ETC - Bajram Curri Boulevard

Ne Qendren ETC "European Trade Center" (Galeria), ne zonen me te preferuar te Tiranes, jepet me qira nje ambient biznesi, me nje siperfaqe 64.4 m2 i c...

Qira
750€ / muaj

820€ / muaj

Myslym Shyri, Jepet Me Qira Ambient Buze Rruges Kryesor... - 27m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Jepet ambient me qira tek rruga Myslym Shyri. Ambienti ka nje siperfaqe prej 27 m2 dhe 1 tualet. Fasade xhami e cila e ben reklamimin me te mire te bi...

Qira
500€ / muaj
Ne Rrugen Myslym Shyri Jepet Me Qira Apartament 2+1+2,... - 130m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Rrugen Myslym Shyri Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, i pershtatshem edhe per zyra. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Tirane tek ish...

Qira
550€ / muaj
RENTED
Te Kompleksi Kika 2 Jepet Me Qira Ambient I Pershtats... - 105m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Kompleksi Kika 2 jepet zyre 105 m2 me qira. Zyra orgazinohet ne 3 ambiente, koridori, 2 ballkone dhe 2 tualete te kompletuara. Eshte duke perfundu...

Shitje
104,000€
Te Brryli, Shitet Apartament 2+1 Lehtesisht I Aksesuesh... - 104m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Te Bryli, Bulevardi Zhan D'ark, shitet apartament 2+1, ne katin 9-te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me p...

Qira
300€ / muaj
Tek Kompleksi Gintash, Apartament 3+1 Me Qira - 122m2
Laprake - Laprakë

Tek Kompleksi Gintash, jepet me qira nje apartament 3+1 ne katin e pare te nje pallati 8-katesh i disponueshem per banim edhe per biznes. Apartamenti...

Qira
300€ / muaj
Tek Shkolla E Baletit, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me... - 70m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Shkolla e Baletit Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe te bollshme. Duke marre parasysh zonen ne te cilen ndodhet apartamenti pervecse eshte...

Qira
750€ / muaj
Te Kopeshti Zoologjik, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me... - 200m2
Kopshti zoologjik - Rruga Shyqyri Brari

Tek Kopeshti Zoologjik jepet me qira apartament 3+1 me super verande dhe super pamje. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati me 7 kate me...

Qira
1,600€ / muaj
Ne Zemer Te Tiranes Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+... - 110m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne Zemer Te Tiranes Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Me Ultra Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te Qendres multifunksionale Turd...

Shitje
90,000€
Yzberisht, Shitet Apartament 2+1 Me Verande - 101m2
Yzberisht - Yzberisht

Shitet apartament 2+1 me verande ne Yzberisht. Apartamenti organizohet ne korridor, salloni ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhomat e gjumit dhe tualeti...

Agjentet Tane

Dëshiron Të Shesësh Apo Japësh Apartamentin Tënd Me Qira?

Zbulo Se Si!

Blog

Jeni në duar të sigurta

Ne nje treg imobiljar kompleks si ai i Tiranes te duhet nje ekspert pronash qe di çfare ben dhe mbron interesat e tua ne çdo moment. Real Deal aplikon standartin me te larte te sherbimit dhe ka njohurite e duhura per te ndihmuar ty ne vendimet e tua. Shitja apo blerja e nje prone eshte nje rruge qe kerkon durim dhe agjentet tane jane trajnuar te qendrojne prane klientit ne çdo situate derisa transaksioni te kryhet me kujdes. Ne perpiqemi te japim me shume vlere sesa paguhemi ne monedhe dhe besojme se profesionalizmi eshte rruga e duhur per te ndertuar nje maredhenie afatgjate me klientet tane. Ne konsiderojme si oportunitet çdo klient qe kontakton me ne dhe bejme maksimumin qe gjithkush te dali I kenaqur nga eksperienca e punes me Real Deal.

Sa vlen prona juaj?

We offer a free, no-obligation property valuation service to all homes in Tirana

Extended? Renovated? Remortgaging? Considering selling later? Or just curious? We understand that getting an update on your property's value or rental potential can help you make better informed long-term decisions.