Gjej Pronën që po kërkon

Kërko
ose

Pronat më të reja

Shitje
95,000€
Tirana Garden Building, Shitet Apartament 1+1 Me Super... - 73m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tirana Garden Building, ne Rrugen e Kavajes, shitet apartament 1+1 me super vendodhje. Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati te ri ne ndertim...

Shitje
75,000€
Ne Fresk Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar !!! - 105m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit, ne nje Rezidence te ndertuar vitet e fundit shitet apartament 2+1+2 tualete i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pall...

Shitje
68,000€
Ne Fresk Shitet Apartament 2+1 Me Siperfaqe Te Madhe !!... - 104m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne rrugen e Teleferikut shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt, ne katin e 3 te nje pallati 7 katesh ,ndetim i vitit 2011. Apartamenti ka org...

Shitje
74,500€
Ne Rrugen Dritan Hoxha Shitet Apartament 2+1 I Sapoinve... - 95m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha shitet apartament 2+1 i sapoinvestuar. Apartamenti ndodhet ne rruge kryesore ne katin e 4- te te nje pallati 11-katesh i miread...

Shitje
55,000€

75,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Ambient Per Zyra - 110m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nga zonat me dinamike te Tiranes, tek Komuna e Parisit, ne Rrugen Tish Dahia, Shitet Ambient Komercial Per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin 1 te...

Shitje
175,000€

185,000€

Ne Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 ! - 111m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne zemer te Bllokut, ne Rrugen Pjeter Bogdani, shitet Super Apartament 2+1+2, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte...

Shitje
83,000€
Tek 5 Maj Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt! - 102m2
Medrese - Rruga 5 Maji

Ne Rrugen 5 Maj, prane shkolles Tirana Jone, shitet apartament 2+1 me orientim te mrekullueshem Jug-Lindje qe mundeson ndricim shume natyral gjate gji...

Shitje
105,000€
Shitet Super Apartament 3+1 Ne Zonen E Kodres Se Dielli... - 124m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

Ne zonen e Kodres se Diellit, ne rr. “Bill Klinton” shitet super apartament 3+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone te medhenj, me te siperfaqe totale 124m. A...

Qira
330€ / muaj

380€ / muaj

RENTED
Apartament 1+1 Per Qira Tek Liqeni (Kompleksi Colombo) - 84m2
Liqeni i Thate - Rruga Kolombo

Jepet Super apartament 1+1 me qira me pamje fantastike nga Tirana dhe parku i madh i liqenit. Apartamenti me siperfaqe 84 m2 organizohet ne sallon pri...

Shitje
117,500€

129,000€

Prane Bulevardit Zogu I Pare, Shitet Super Apartament 2... - 117m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Prane Bulevardit Zogu I Pare, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Shume Drite Dhe Pamje Fantastike Nga Bulevardi!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 (...

Qira
210€ / muaj
Tek Ish-Restorant Durresi Jepet Me Qira Apartament 1+1!... - 75m2
Medrese - Rruga Memo Meto

Tek Ish-Restorant Durresi jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5-katesh. Organizohet ne sallonin e ndenjes...

Shitje
68,400€
RESERVED
Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 1+1 Me Cmim Oka... - 72m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 1+1 Me Cmim Okazion!!! Kompleksi eshtë një godinë banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 kate me 2...

Shitje
57,000€
RESERVED
Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 1+1 Me Cmim Oka... - 60m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 1+1 Me Cmim Okazion!!! Kompleksi eshtë një godinë banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 kate me 2...

Shitje
47,000€
SOLD
Ne Fresk Shitet Apartament 2+1 Pjeserisht I Mobiluar ! - 87m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk ne rrugen Muhamet Deliu ,shitet apartament 2+1 , ne katin e 3-te te nje pallati 7-katesh, ndertim i viteve te fundit shume cilesor me ashenso...

Shitje
52,000€
SOLD
Ne Brryl, Shitet Apartament 1+1 Ndertim I Ri !!! - 62m2
Brryli - Rruga Odhise Grillo

Ne Zonen e Brrylit ,ne nje komples ne ndertim i Vitit 2020 shitet apartament 1+1 ,per banim dhe per investim. Apartamenti eshte organizuar si me pos...

Shitje
58,000€
SOLD
Tek Brryli Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri !!! - 68m2
Brryli - Rruga Odhise Grillo

Ne Zonen e Brrylit ,ne nje kompleks ne ndertim i Vitit 2020 shitet apartament 1+1 per banim dhe per investim. Apartamenti eshte organizuar si me pos...

Shitje
68,000€

70,000€

RESERVED
Ne Fresk Ne Rrugen E Dajtit Shitet Apartament 2+1+2 Me... - 116m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit shitet apartament 2+1+2 tualete ,ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh, ndertim i vitit 2017. Apartamenti eshte organizuar si me po...

Qira
400€ / muaj
Prane Qendres, Jepet Me Qira Apartament 3+1! - 75m2
Qender - Rruga Mine Peza

Prane Qendres, Jepet me Qira Apartament 3+1 i saporikonstruktuar! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh dhe eshte i organizuar ne n...

Shitje
69,000€

70,000€

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Concord Center !!! - 104m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Prane Concord Center shitet apartament 2+1+2 tualete me ajrim ne katin e 3 te nje pallati 9 katesh me ashensor. Apartamenti organizohet si me poshte;k...

Shitje
79,000€

85,000€

Astir, Shitet Apartament 3+1 I Pershtatur Ne 2+1 Me Sup... - 134m2
Astir - Rruga Anton Pashku

Ne Astir, shitet apartament 2+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar me 7 kate te ndertuar ne vitin 2010 d...

Shitje
85,000€
Rruga E Kavajes, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perf... - 75m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Rruga e Kavajes, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me 5 kate dhe organizohet ne nje...

Shitje
230,000€
Ne Kompleksin Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+1+2... - 113m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne Kompleksin Delijorgji, shitet super apartament 2+1+2 Garazhde, totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te njeres prej godinave te...

Shitje
121,000€
21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt - 102m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

21 Dhjetori, prane supermarket Joena, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te mireadminist...

Qira
600€ / muaj
Tek Kopeshti Zoologjik, Jepet Apartament 2+1 Me Qira! - 120m2
Kopshti zoologjik - Rruga Bilal Sina

Tek Kopshti Zoologjik Jepet me Qira Super Apartament 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri, te mireadministruar e me ashensor dhe...

Agjentet Tane

Dëshiron Të Shesësh Apo Japësh Apartamentin Tënd Me Qira?

Zbulo Se Si!

Blog

Jeni në duar të sigurta

Ne nje treg imobiljar kompleks si ai i Tiranes te duhet nje ekspert pronash qe di çfare ben dhe mbron interesat e tua ne çdo moment. Real Deal aplikon standartin me te larte te sherbimit dhe ka njohurite e duhura per te ndihmuar ty ne vendimet e tua. Shitja apo blerja e nje prone eshte nje rruge qe kerkon durim dhe agjentet tane jane trajnuar te qendrojne prane klientit ne çdo situate derisa transaksioni te kryhet me kujdes. Ne perpiqemi te japim me shume vlere sesa paguhemi ne monedhe dhe besojme se profesionalizmi eshte rruga e duhur per te ndertuar nje maredhenie afatgjate me klientet tane. Ne konsiderojme si oportunitet çdo klient qe kontakton me ne dhe bejme maksimumin qe gjithkush te dali I kenaqur nga eksperienca e punes me Real Deal.

Sa vlen prona juaj?

We offer a free, no-obligation property valuation service to all homes in Tirana

Extended? Renovated? Remortgaging? Considering selling later? Or just curious? We understand that getting an update on your property's value or rental potential can help you make better informed long-term decisions.