Gjej Pronën që po kërkon

Kërko
ose

Pronat më të reja

Për Shitje

125,000€

135,000€

21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 me Arredim Modern

21 Dhjetori - Rruga Shefqet Musaraj

Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 me arredim shume Cilesor ne Rrugen Shefqet Musaraj, ne katin e 2 të një pallati te ri, i pajisur me ashensor. A...

Për Shitje

144,000€

155,000€

Pranë Ambasadës Amerikane, Shitet Apartament 2+1 me Strukture Perfekte !

Stadiumi Qemal Stafa - Rruga e Elbasanit

Pranë Stadiumit Qemal Stafa, në katin e 2 të një Pallati 6 katësh, Shitet Apartament 2+1 me hapsira të bollshme dhe strukture shumë të rregullt....

Për Qira

300€ / muaj

Apartament 1+1 me Qira Ne Myslym Shyri

Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Jepet me Qira Apartament 1+1 ne Rrugen Myslym Shyri! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor dhe eshte i organizuar ne nje a...

Për Qira

400€ / muaj

Apartament 2+1 me Qira prane Inxhinierise se Ndertimit

21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Jepet me Qira Super Apartament 2+1 tek Rezidenca Alba prane Inxhinierise se Ndertimit. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te miread...

Për Qira

450€ / muaj

Jepet me qira apartament fantastik 2 + 1 + post parkimi tek Kodra e Diellit 2 !

Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Jepet me qira apartament fantastik 2+1+ post parkimi tek Kodra e Diellit 2 ne katin e 4 te nje pallati te ri 6 katesh te pajisur me ashensor, me siper...

Për Qira

500€ / muaj

550€ / muaj

Jepet me Qira Apartament 2+1 në zonën e Bllokut !

Blloku - Rruga Perlat Rexhepi

Tek Rruga Perlat Rexhepi, në katin e 5 te nje Pallati te Ri 8 katësh i pajisur me Ashensor, Jepet Apartament 2+1 me Qira në një zonë shume te prefe...

Për Qira

1,000€ / muaj

Apartament 2+1 me Qira prane Ring Center

Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Prane Ring Center Jepet me Qira Super Apartamnt 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati shume cilesor te 2 viteve te fundit, te mireadmin...

Për Shitje

105,000€

110,000€

Tek Komuna e Parisit shitet apartament 2+1 !

Komuna e Parisit - Rruga Prokop Mima

Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne nje nga komplekset me te mira ne Komunen e Parisit, me ne fund e gjete. Eshte aq i kompletuar sa...

Për Qira

300€ / muaj

Tek Komuna e Parisit jepet me qera Apartament 1+1 !

Komuna e Parisit - Rruga Bilal Golemi

Ne Komunen e Parisit, pranë Ish Universitetit New York dhe afer me Kompleksin Dinamo, Jepet me Qira Apartament 1+1 me arredim komod, ndodhet ne katin...

Dëshiron Të Shesësh Apo Japësh Apartamentin Tënd Me Qira?

Zbulo Se Si!

Blog

Jeni në duar të sigurta

Ne nje treg imobiljar kompleks si ai i Tiranes te duhet nje ekspert pronash qe di çfare ben dhe mbron interesat e tua ne çdo moment. Real Deal aplikon standartin me te larte te sherbimit dhe ka njohurite e duhura per te ndihmuar ty ne vendimet e tua. Shitja apo blerja e nje prone eshte nje rruge qe kerkon durim dhe agjentet tane jane trajnuar te qendrojne prane klientit ne çdo situate derisa transaksioni te kryhet me kujdes. Ne perpiqemi te japim me shume vlere sesa paguhemi ne monedhe dhe besojme se profesionalizmi eshte rruga e duhur per te ndertuar nje maredhenie afatgjate me klientet tane. Ne konsiderojme si oportunitet çdo klient qe kontakton me ne dhe bejme maksimumin qe gjithkush te dali I kenaqur nga eksperienca e punes me Real Deal.

Sa vlen prona juaj?

We offer a free, no-obligation property valuation service to all homes in Tirana

Extended? Renovated? Remortgaging? Considering selling later? Or just curious? We understand that getting an update on your property's value or rental potential can help you make better informed long-term decisions.